AVE PARTY spol. s r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47354186
DIČ: 2023842656
IČ DPH: SK2023842656
Mánesovo námestie 1230/2 – 1231/3, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mánesovo námestie 1230/2 – 1231/3, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba odevov 14.13
Dátum vzniku: 5. 9. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 10. 2024
Spisová značka: Sro/91676/B
Predmet podnikania (výber): odevná výroba; výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produkt…; výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Silvia Gažová od 5. 9. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AVE PARTY spol. s r. o. v roku 2025 zvýšila stratu o 483 % na 6,6 tis. € a tržby jej klesli o 57 % na 20,8 tis. €.

20,8 tis. €
Tržby
6,6 tis. €
Strata
20,8 tis. €
Aktíva
18,6 tis. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 853, 2022 7,4 tis., 2023 14,0 tis., 2024 −1,1 tis., 2025 −6,6 tis.202185320227,4 tis.202314,0 tis.2024−1,1 tis.2025−6,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 6,3 tis., 2022 18,2 tis., 2023 46,0 tis., 2024 48,2 tis., 2025 20,8 tis.20216,3 tis.202218,2 tis.202346,0 tis.202448,2 tis.202520,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 20,8 tis. € -6,6 tis. €
2024 48,2 tis. € -1,1 tis. €
2023 46,0 tis. € 14,0 tis. €
2022 18,2 tis. € 7,4 tis. €
2021 6,3 tis. € 853 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie18,6 tis. €
  • Záväzky2,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AVE PARTY spol. s r. o. v konkurze?

AVE PARTY spol. s r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AVE PARTY spol. s r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AVE PARTY spol. s r. o. tržby 20,8 tis. €.

Je firma AVE PARTY spol. s r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AVE PARTY spol. s r. o. vykázala stratu 6,6 tis. €.

Je AVE PARTY spol. s r. o. platiteľom DPH?

AVE PARTY spol. s r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AVE PARTY spol. s r. o. sídli?

AVE PARTY spol. s r. o. má sídlo na adrese Mánesovo námestie 1230/2 – 1231/3, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026