PR MONT - klampiarska výroba, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47336528
DIČ: 2023828730
IČ DPH: SK2023828730
Továrenská 2285/12, Poprad

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Továrenská 2285/12, Poprad Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.91
Dátum vzniku: 7. 8. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 4. 2014
Spisová značka: Sro/28436/P
Predmet podnikania (výber): Výroba jednoduchých výrobkov z kovu; Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom; Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produkt… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Rusnačik od 7. 8. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PR MONT - klampiarska výroba, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 305 % na 39,0 tis. € a tržby jej narástli o 58 % na 329,3 tis. €.

329,3 tis. €
Tržby
39,0 tis. €
Zisk
331,5 tis. €
Celkové výnosy
369,2 tis. €
Aktíva
143,3 tis. €
Vlastné imanie
61 %
Celková zadlženosť
41,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 233, 2022 89, 2023 12,4 tis., 2024 9,6 tis., 2025 39,0 tis.2021233202289202312,4 tis.20249,6 tis.202539,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 103,4 tis., 2022 227,1 tis., 2023 269,0 tis., 2024 208,0 tis., 2025 329,3 tis.2021103,4 tis.2022227,1 tis.2023269,0 tis.2024208,0 tis.2025329,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 329,3 tis. € 39,0 tis. €
2024 208,0 tis. € 9,6 tis. €
2023 269,0 tis. € 12,4 tis. €
2022 227,1 tis. € 89 €
2021 103,4 tis. € 233 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok222,8 tis. €
  • Zásoby107,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky4,1 tis. €
  • Finančné účty33,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy30,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov68,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie39,0 tis. €
  • Rezervy3,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky24,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky159,3 tis. €
  • Bankové úvery39,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PR MONT - klampiarska výroba, s.r.o. v konkurze?

PR MONT - klampiarska výroba, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PR MONT - klampiarska výroba, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PR MONT - klampiarska výroba, s.r.o. tržby 329,3 tis. €.

Je firma PR MONT - klampiarska výroba, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PR MONT - klampiarska výroba, s.r.o. dosiahla zisk 39,0 tis. €.

Je PR MONT - klampiarska výroba, s.r.o. platiteľom DPH?

PR MONT - klampiarska výroba, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PR MONT - klampiarska výroba, s.r.o. sídli?

PR MONT - klampiarska výroba, s.r.o. má sídlo na adrese Továrenská 2285/12, Poprad, 058 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026