FAMCHOPO s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47332212
DIČ: 2023815838
IČ DPH: SK2023815838
Klubina 130, Stará Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Klubina 130, Stará Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba odevov 14.93
Dátum vzniku: 18. 7. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2013
Spisová značka: Sro/59581/L
Predmet podnikania (výber): Chov vybraných druhov zvierat; Výroba kŕmnych zmesí; Spracovanie a konzervovanie, zemiakov, ovocia a zeleniny …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Emília Janasová od 18. 7. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FAMCHOPO s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 44 % na 9,8 tis. € a tržby jej narástli o 13 % na 257,1 tis. €.

257,1 tis. €
Tržby
9,8 tis. €
Zisk
257,1 tis. €
Celkové výnosy
79,0 tis. €
Aktíva
39,5 tis. €
Vlastné imanie
50 %
Celková zadlženosť
22,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,8 tis., 2022 2,8 tis., 2023 3,4 tis., 2024 6,9 tis., 2025 9,8 tis.20219,8 tis.20222,8 tis.20233,4 tis.20246,9 tis.20259,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 207,8 tis., 2022 205,4 tis., 2023 218,0 tis., 2024 226,8 tis., 2025 257,1 tis.2021207,8 tis.2022205,4 tis.2023218,0 tis.2024226,8 tis.2025257,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 257,1 tis. € 9,8 tis. €
2024 226,8 tis. € 6,9 tis. €
2023 218,0 tis. € 3,4 tis. €
2022 205,4 tis. € 2,8 tis. €
2021 207,8 tis. € 9,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok26,5 tis. €
  • Zásoby37,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky738 €
  • Finančné účty14,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov24,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie9,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky597 €
  • Krátkodobé záväzky34,3 tis. €
  • Bankové úvery4,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FAMCHOPO s.r.o. v konkurze?

FAMCHOPO s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FAMCHOPO s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FAMCHOPO s.r.o. tržby 257,1 tis. €.

Je firma FAMCHOPO s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FAMCHOPO s.r.o. dosiahla zisk 9,8 tis. €.

Je FAMCHOPO s.r.o. platiteľom DPH?

FAMCHOPO s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FAMCHOPO s.r.o. sídli?

FAMCHOPO s.r.o. má sídlo na adrese Klubina 130, Stará Bystrica, 023 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026