ZOCHOVA 3, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47326115
DIČ: 2023814331
IČ DPH: SK2023814331
Trnavská cesta 106, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Trnavská cesta 106, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 13. 7. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 9. 2013
Spisová značka: Sro/90519/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živností /veľkoob…; sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností /realitná činnosť/; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Vladimír Šošovička od 14. 7. 2015
    konateľ
  • Matej Siebert od 13. 7. 2013
    konateľspoločník
  • PALAX, s.r.o od 22. 1. 2023
    spoločník
  • Roman Talaš od 25. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZOCHOVA 3, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 29 % na 117,1 tis. € a tržby jej narástli o 27 % na 192,0 tis. €.

192,0 tis. €
Tržby
117,1 tis. €
Zisk
192,0 tis. €
Celkové výnosy
542,5 tis. €
Aktíva
434,7 tis. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť
84,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 84,3 tis., 2022 92,9 tis., 2023 57,6 tis., 2024 90,9 tis., 2025 117,1 tis.202184,3 tis.202292,9 tis.202357,6 tis.202490,9 tis.2025117,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 143,5 tis., 2022 147,8 tis., 2023 159,8 tis., 2024 150,6 tis., 2025 192,0 tis.2021143,5 tis.2022147,8 tis.2023159,8 tis.2024150,6 tis.2025192,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 192,0 tis. € 117,1 tis. €
2024 150,6 tis. € 90,9 tis. €
2023 159,8 tis. € 57,6 tis. €
2022 147,8 tis. € 92,9 tis. €
2021 143,5 tis. € 84,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok420,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky59,2 tis. €
  • Finančné účty63,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov312,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie117,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky35,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky72,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZOCHOVA 3, s.r.o. v konkurze?

ZOCHOVA 3, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZOCHOVA 3, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZOCHOVA 3, s.r.o. tržby 192,0 tis. €.

Je firma ZOCHOVA 3, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZOCHOVA 3, s.r.o. dosiahla zisk 117,1 tis. €.

Je ZOCHOVA 3, s.r.o. platiteľom DPH?

ZOCHOVA 3, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ZOCHOVA 3, s.r.o. sídli?

ZOCHOVA 3, s.r.o. má sídlo na adrese Trnavská cesta 106, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026