JK Manpower Automotive, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47323337
DIČ: 2023826596
IČ DPH: SK2023826596
Hodžova 8, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hodžova 8, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Sprostredkovanie práce 78.30
Dátum vzniku: 3. 8. 2013
Základné imanie: 5,8 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 12. 2015
Spisová značka: Sro/59729/L
Predmet podnikania (výber): Odborné poradenské služby pre uchádzačov a záujemcov o zamestnanie; Sprostredkovanie zamestnania za úhradu; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti veľkoobchod …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Mgr. Jozef Kulich od 3. 8. 2013
    konateľ
  • Hilberman Capital, s.r.o. od 7. 3. 2023
    spoločník
  • JK Management, s.r.o. od 11. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JK Manpower Automotive, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 399 % na 31,7 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 98,3 tis. €.

98,3 tis. €
Tržby
31,7 tis. €
Zisk
98,3 tis. €
Celkové výnosy
671,4 tis. €
Aktíva
55,0 tis. €
Vlastné imanie
92 %
Celková zadlženosť
70,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,7 tis., 2022 −109,7 tis., 2023 1,2 tis., 2024 6,3 tis., 2025 31,7 tis.20216,7 tis.2022−109,7 tis.20231,2 tis.20246,3 tis.202531,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 82,3 tis., 2022 82,1 tis., 2023 118,4 tis., 2024 95,2 tis., 2025 98,3 tis.202182,3 tis.202282,1 tis.2023118,4 tis.202495,2 tis.202598,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 98,3 tis. € 31,7 tis. €
2024 95,2 tis. € 6,3 tis. €
2023 118,4 tis. € 1,2 tis. €
2022 82,1 tis. € -109,7 tis. €
2021 82,3 tis. € 6,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok444,7 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok196,4 tis. €
  • Zásoby1,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky9,5 tis. €
  • Finančné účty19,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov17,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie31,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky36,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky251,0 tis. €
  • Bankové úvery292,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JK Manpower Automotive, s.r.o. v konkurze?

JK Manpower Automotive, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JK Manpower Automotive, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JK Manpower Automotive, s.r.o. tržby 98,3 tis. €.

Je firma JK Manpower Automotive, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JK Manpower Automotive, s.r.o. dosiahla zisk 31,7 tis. €.

Je JK Manpower Automotive, s.r.o. platiteľom DPH?

JK Manpower Automotive, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JK Manpower Automotive, s.r.o. sídli?

JK Manpower Automotive, s.r.o. má sídlo na adrese Hodžova 8, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026