JAPA trade, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47319330
DIČ: 2023803276
IČ DPH: SK2023803276
Zádubanská 110/30, Žilina - Zádubnie

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zádubanská 110/30, Žilina - Zádubnie Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.10
Dátum vzniku: 9. 7. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 6. 2015
Spisová značka: Sro/59495/L
Predmet podnikania (výber): opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva; výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produkt…; výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Juraj Panák od 6. 7. 2018
    konateľspoločník
  • Lucia Panáková od 9. 7. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JAPA trade, s. r. o. v roku 2025 dosiahla zisk 18,5 tis. € a tržby dosiahli 302,2 tis. €.

302,2 tis. €
Tržby
18,5 tis. €
Zisk
304,6 tis. €
Celkové výnosy
125,0 tis. €
Aktíva
99,3 tis. €
Vlastné imanie
21 %
Celková zadlženosť
14,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 29,6 tis., 2022 8,4 tis., 2023 15,2 tis., 2024 0, 2025 18,5 tis.202129,6 tis.20228,4 tis.202315,2 tis.20240202518,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 516,6 tis., 2022 463,1 tis., 2023 381,5 tis., 2024 0, 2025 302,2 tis.2021516,6 tis.2022463,1 tis.2023381,5 tis.202402025302,2 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2024 0, 2025 304,6 tis.2021–2022–2023–202402025304,6 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2024 0, 2025 5,0 tis.2021–2022–2023–2024020255,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 302,2 tis. € 18,5 tis. €
2024 0 € 0 €
2023 381,5 tis. € 15,2 tis. €
2022 463,1 tis. € 8,4 tis. €
2021 516,6 tis. € 29,6 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok30,5 tis. €
  • Zásoby33,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky26,3 tis. €
  • Finančné účty35,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov75,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie18,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky25,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JAPA trade, s. r. o. v konkurze?

JAPA trade, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JAPA trade, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JAPA trade, s. r. o. tržby 302,2 tis. €.

Je firma JAPA trade, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JAPA trade, s. r. o. dosiahla zisk 18,5 tis. €.

Je JAPA trade, s. r. o. platiteľom DPH?

JAPA trade, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JAPA trade, s. r. o. sídli?

JAPA trade, s. r. o. má sídlo na adrese Zádubanská 110/30, Žilina - Zádubnie, 010 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026