OTTO DENTAL s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47257351
DIČ: 2120053738
IČ DPH: SK2120053738
Klincová 37 / B, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Klincová 37 / B, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.23
Dátum vzniku: 10. 4. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/103439/B
Predmet podnikania: Poskytovanie zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom zariadení - ambulancii v odbore zubné lekárstvo

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Oto Mateovič od 10. 4. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť OTTO DENTAL s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 18,5 tis. € a tržby jej klesli o 20 % na 232,1 tis. €.

232,1 tis. €
Tržby
18,5 tis. €
Strata
240,8 tis. €
Celkové výnosy
122,8 tis. €
Aktíva
76,2 tis. €
Vlastné imanie
38 %
Celková zadlženosť
32,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,3 tis., 2022 28,7 tis., 2023 −2,7 tis., 2024 35,6 tis., 2025 −18,5 tis.202113,3 tis.202228,7 tis.2023−2,7 tis.202435,6 tis.2025−18,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 201,1 tis., 2022 258,8 tis., 2023 282,7 tis., 2024 289,9 tis., 2025 232,1 tis.2021201,1 tis.2022258,8 tis.2023282,7 tis.2024289,9 tis.2025232,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 232,1 tis. € -18,5 tis. €
2024 289,9 tis. € 35,6 tis. €
2023 282,7 tis. € -2,7 tis. €
2022 258,8 tis. € 28,7 tis. €
2021 201,1 tis. € 13,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok25,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky48,6 tis. €
  • Finančné účty49,3 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie76,2 tis. €
  • Záväzky46,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma OTTO DENTAL s. r. o. v konkurze?

OTTO DENTAL s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma OTTO DENTAL s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala OTTO DENTAL s. r. o. tržby 232,1 tis. €.

Je firma OTTO DENTAL s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 OTTO DENTAL s. r. o. vykázala stratu 18,5 tis. €.

Je OTTO DENTAL s. r. o. platiteľom DPH?

OTTO DENTAL s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma OTTO DENTAL s. r. o. sídli?

OTTO DENTAL s. r. o. má sídlo na adrese Klincová 37 / B, Bratislava, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026