News and Media Holding a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47256281
DIČ: 2024173459
IČ DPH: SK2024173459
Einsteinova 25, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Einsteinova 25, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Nakladateľské činnosti 58.13
Dátum vzniku: 19. 12. 2014
Základné imanie: 25,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 6. 2015
Spisová značka: Sa/6074/B
Predmet podnikania (výber): prenájom nehnuteľností bez poskytovania iných než základných služieb spojených s prenájmom; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Vydavateľská činnosť …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť News and Media Holding a.s. v roku 2025 dosiahla zisk 2,5 mil. € a tržby dosiahli 41,8 mil. €.

41,8 mil. €
Tržby
2,5 mil. €
Zisk
42,2 mil. €
Celkové výnosy
103,2 mil. €
Aktíva
43,3 mil. €
Vlastné imanie
58 %
Celková zadlženosť
49,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2018 −2,9 mil., 2019 178,6 tis., 2022 2,9 mil., 2023 −3,6 mil., 2025 2,5 mil.2018−2,9 mil.2019178,6 tis.20222,9 mil.2023−3,6 mil.20252,5 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2018 27,2 mil., 2019 33,6 mil., 2022 30,5 mil., 2023 33,4 mil., 2025 41,8 mil.201827,2 mil.201933,6 mil.202230,5 mil.202333,4 mil.202541,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 41,8 mil. € 2,5 mil. €
2023 33,4 mil. € -3,6 mil. €
2022 30,5 mil. € 2,9 mil. €
2019 33,6 mil. € 178,6 tis. €
2018 27,2 mil. € -2,9 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok84,8 mil. €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,1 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok1,2 mil. €
  • Zásoby14,2 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky318,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky9,4 mil. €
  • Finančné účty6,1 mil. €
  • Časové rozlíšenie223,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie25,0 tis. €
  • Kapitálové fondy40,2 mil. €
  • Fondy zo zisku5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov589,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,5 mil. €
  • Rezervy2,6 mil. €
  • Dlhodobé záväzky16,7 mil. €
  • Krátkodobé záväzky10,6 mil. €
  • Bankové úvery26,3 mil. €
  • Časové rozlíšenie3,7 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma News and Media Holding a.s. v konkurze?

News and Media Holding a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma News and Media Holding a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala News and Media Holding a.s. tržby 41,8 mil. €.

Je firma News and Media Holding a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 News and Media Holding a.s. dosiahla zisk 2,5 mil. €.

Je News and Media Holding a.s. platiteľom DPH?

News and Media Holding a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma News and Media Holding a.s. sídli?

News and Media Holding a.s. má sídlo na adrese Einsteinova 25, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026