Lion Communications Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47243741
DIČ: 2023644744
IČ DPH: SK2023644744
Prievozská 4B, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Prievozská 4B, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 27. 11. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 27. 11. 2012
Spisová značka: Sro/87423/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; prieskum trhu a verejnej mienky; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Joana Andrade od 12. 2. 2021
    konateľ
  • Tomáš Lauko od 3. 9. 2019
    konateľ
  • Tomáš Varga od 21. 2. 2015
    konateľ
  • Publicis Groupe Holdings B.V. od 18. 6. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Lion Communications Slovakia s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 34 % na 414,5 tis. € a tržby jej narástli o 54 % na 33,0 mil. €.

33,0 mil. €
Tržby
414,5 tis. €
Zisk
33,0 mil. €
Celkové výnosy
10,8 mil. €
Aktíva
459,2 tis. €
Vlastné imanie
96 %
Celková zadlženosť
8,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 84,2 tis., 2022 193,9 tis., 2023 250,1 tis., 2024 310,2 tis., 2025 414,5 tis.202184,2 tis.2022193,9 tis.2023250,1 tis.2024310,2 tis.2025414,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,6 mil., 2022 6,6 mil., 2023 15,7 mil., 2024 21,5 mil., 2025 33,0 mil.20215,6 mil.20226,6 mil.202315,7 mil.202421,5 mil.202533,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 33,0 mil. € 414,5 tis. €
2024 21,5 mil. € 310,2 tis. €
2023 15,7 mil. € 250,1 tis. €
2022 6,6 mil. € 193,9 tis. €
2021 5,6 mil. € 84,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok72,4 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky28,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky7,3 mil. €
  • Časové rozlíšenie3,4 mil. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov39,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie414,5 tis. €
  • Rezervy105,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky28,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky10,2 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Lion Communications Slovakia s.r.o. v konkurze?

Lion Communications Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Lion Communications Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Lion Communications Slovakia s.r.o. tržby 33,0 mil. €.

Je firma Lion Communications Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Lion Communications Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 414,5 tis. €.

Je Lion Communications Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

Lion Communications Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Lion Communications Slovakia s.r.o. sídli?

Lion Communications Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Prievozská 4B, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026