Varadex holding s.r.o. v konkurze

Aktívna spoločnosť V konkurznom konaní
IČO: 47243309
DIČ: 2023645998
Agátová 3406/7A, Bratislava - mestská časť Dúbravka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Agátová 3406/7A, Bratislava - mestská časť Dúbravka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 13. 11. 2012
Základné imanie: 30,0 tis. €
Spisová značka: Sro/85350/B
Predmet podnikania (výber): Prenájom nehnuteľností bez poskytovania ďalších služieb; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Krisztián Váradi od 19. 7. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2020

Spoločnosť Varadex holding s.r.o. v konkurze v roku 2020 znížila zisk o 20 % na 4,1 tis. € a tržby jej klesli o 20 % na 554,1 tis. €.

554,1 tis. €
Tržby
4,1 tis. €
Zisk
821,7 tis. €
Aktíva
158,1 tis. €
Vlastné imanie
81 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2016 22,1 tis., 2017 14,6 tis., 2018 12,2 tis., 2019 5,1 tis., 2020 4,1 tis.201622,1 tis.201714,6 tis.201812,2 tis.20195,1 tis.20204,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2016 779,5 tis., 2017 532,8 tis., 2018 931,3 tis., 2019 694,6 tis., 2020 554,1 tis.2016779,5 tis.2017532,8 tis.2018931,3 tis.2019694,6 tis.2020554,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2020 554,1 tis. € 4,1 tis. €
2019 694,6 tis. € 5,1 tis. €
2018 931,3 tis. € 12,2 tis. €
2017 532,8 tis. € 14,6 tis. €
2016 779,5 tis. € 22,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2020

Pasíva

  • Vlastné imanie158,1 tis. €
  • Záväzky663,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Prebieha vo firme Varadex holding s.r.o. v konkurze konkurzné konanie?

Varadex holding s.r.o. v konkurze je vedená v konkurznom konaní. Detail konania nájdete v kompletnom profile firmy.

Aké má firma Varadex holding s.r.o. v konkurze tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2020 mala Varadex holding s.r.o. v konkurze tržby 554,1 tis. €.

Je firma Varadex holding s.r.o. v konkurze v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2020 Varadex holding s.r.o. v konkurze dosiahla zisk 4,1 tis. €.

Kde firma Varadex holding s.r.o. v konkurze sídli?

Varadex holding s.r.o. v konkurze má sídlo na adrese Agátová 3406/7A, Bratislava - mestská časť Dúbravka, 841 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026