TATRA BUILDING INVEST, s. r. o. v reštrukturalizácii

Aktívna spoločnosť
IČO: 47241799
DIČ: 2023608290
IČ DPH: SK2023608290
Petzvalova 12/261, Spišská Belá

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Petzvalova 12/261, Spišská Belá Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 26. 9. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2015
Spisová značka: Sro/35116/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblati služieb; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Radoslav Urban od 4. 7. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2018

Spoločnosť TATRA BUILDING INVEST, s. r. o. v reštrukturalizácii v roku 2018 zvýšila zisk o 362 % na 408,4 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 863,7 tis. €.

863,7 tis. €
Tržby
408,4 tis. €
Zisk
1,3 mil. €
Celkové výnosy
1,8 mil. €
Aktíva
497,2 tis. €
Vlastné imanie
72 %
Celková zadlženosť
18,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2014 2,6 tis., 2015 23,8 tis., 2016 24,0 tis., 2017 88,5 tis., 2018 408,4 tis.20142,6 tis.201523,8 tis.201624,0 tis.201788,5 tis.2018408,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2014 70,9 tis., 2015 3,3 mil., 2016 2,1 mil., 2017 961,7 tis., 2018 863,7 tis.201470,9 tis.20153,3 mil.20162,1 mil.2017961,7 tis.2018863,7 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2014 70,9 tis., 2015 3,3 mil., 2016 2,2 mil., 2017 1,0 mil., 2018 1,3 mil.201470,9 tis.20153,3 mil.20162,2 mil.20171,0 mil.20181,3 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2014 721, 2015 7,3 tis., 2016 8,4 tis., 2017 12,5 tis., 2018 0201472120157,3 tis.20168,4 tis.201712,5 tis.20180
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2018 863,7 tis. € 408,4 tis. €
2017 961,7 tis. € 88,5 tis. €
2016 2,1 mil. € 24,0 tis. €
2015 3,3 mil. € 23,8 tis. €
2014 70,9 tis. € 2,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2018

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok193,6 tis. €
  • Zásoby13,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,5 mil. €
  • Finančné účty23,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov83,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie408,4 tis. €
  • Rezervy2,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky441,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky509,9 tis. €
  • Bankové úvery313,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TATRA BUILDING INVEST, s. r. o. v reštrukturalizácii v konkurze?

TATRA BUILDING INVEST, s. r. o. v reštrukturalizácii nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TATRA BUILDING INVEST, s. r. o. v reštrukturalizácii tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2018 mala TATRA BUILDING INVEST, s. r. o. v reštrukturalizácii tržby 863,7 tis. €.

Je firma TATRA BUILDING INVEST, s. r. o. v reštrukturalizácii v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2018 TATRA BUILDING INVEST, s. r. o. v reštrukturalizácii dosiahla zisk 408,4 tis. €.

Je TATRA BUILDING INVEST, s. r. o. v reštrukturalizácii platiteľom DPH?

TATRA BUILDING INVEST, s. r. o. v reštrukturalizácii je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TATRA BUILDING INVEST, s. r. o. v reštrukturalizácii sídli?

TATRA BUILDING INVEST, s. r. o. v reštrukturalizácii má sídlo na adrese Petzvalova 12/261, Spišská Belá, 059 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026