Lekáreň Dunajská Lužná, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47241675
DIČ: 2023618168
IČ DPH: SK2023618168
Herlianska 128/4, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Herlianska 128/4, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.73
Dátum vzniku: 25. 9. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 6. 2013
Spisová značka: Sro/84289/B
Predmet podnikania (výber): správa vlastného majetku; poskytovanie lekárenskej starostlivosti vo verejnej lekárni

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Lucia Tomašovičová od 29. 2. 2016
    konateľ
  • Mgr. Pavel Jonáš od 15. 1. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2022

Spoločnosť Lekáreň Dunajská Lužná, s. r. o. v roku 2022 zvýšila zisk o 50 % na 26,6 tis. € a tržby jej narástli o 26 % na 500,4 tis. €.

500,4 tis. €
Tržby
26,6 tis. €
Zisk
182,4 tis. €
Aktíva
78,7 tis. €
Vlastné imanie
57 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2018 2,3 tis., 2019 3,4 tis., 2020 10,8 tis., 2021 17,7 tis., 2022 26,6 tis.20182,3 tis.20193,4 tis.202010,8 tis.202117,7 tis.202226,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2018 287,9 tis., 2019 226,7 tis., 2020 351,2 tis., 2021 396,9 tis., 2022 500,4 tis.2018287,9 tis.2019226,7 tis.2020351,2 tis.2021396,9 tis.2022500,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2022 500,4 tis. € 26,6 tis. €
2021 396,9 tis. € 17,7 tis. €
2020 351,2 tis. € 10,8 tis. €
2019 226,7 tis. € 3,4 tis. €
2018 287,9 tis. € 2,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2022

Pasíva

  • Vlastné imanie78,7 tis. €
  • Záväzky103,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Lekáreň Dunajská Lužná, s. r. o. v konkurze?

Lekáreň Dunajská Lužná, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Lekáreň Dunajská Lužná, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2022 mala Lekáreň Dunajská Lužná, s. r. o. tržby 500,4 tis. €.

Je firma Lekáreň Dunajská Lužná, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2022 Lekáreň Dunajská Lužná, s. r. o. dosiahla zisk 26,6 tis. €.

Je Lekáreň Dunajská Lužná, s. r. o. platiteľom DPH?

Lekáreň Dunajská Lužná, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Lekáreň Dunajská Lužná, s. r. o. sídli?

Lekáreň Dunajská Lužná, s. r. o. má sídlo na adrese Herlianska 128/4, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026