Sportsdirect.com Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47240458
DIČ: 2023580614
IČ DPH: SK2023580614
Vysoká 2/B, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vysoká 2/B, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 26. 7. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 9. 2012
Spisová značka: Sro/82978/B
Predmet podnikania (výber): Prenájom nehnuteľností, bytov a nebytových priestorov bez poskytovania iných naž základných služieb spojených s prená…; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; textilná výroba …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alastair Dick od 14. 3. 2019
    konateľ
  • Frasers Group (European Holdings) Limited od 12. 5. 2021
    spoločník
  • Kordula Rosenthaler od 9. 7. 2025
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Sportsdirect.com Slovakia s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 38 % na 280,0 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 11,2 mil. €.

11,2 mil. €
Tržby
280,0 tis. €
Zisk
11,6 mil. €
Celkové výnosy
3,7 mil. €
Aktíva
1,9 mil. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť
24,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 139,7 tis., 2022 211,0 tis., 2023 263,7 tis., 2024 203,0 tis., 2025 280,0 tis.2021139,7 tis.2022211,0 tis.2023263,7 tis.2024203,0 tis.2025280,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 7,1 mil., 2022 11,0 mil., 2023 12,3 mil., 2024 11,6 mil., 2025 11,2 mil.20217,1 mil.202211,0 mil.202312,3 mil.202411,6 mil.202511,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 11,2 mil. € 280,0 tis. €
2024 11,6 mil. € 203,0 tis. €
2023 12,3 mil. € 263,7 tis. €
2022 11,0 mil. € 211,0 tis. €
2021 7,1 mil. € 139,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,6 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok700,0 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky285,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky523,2 tis. €
  • Finančné účty495,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie149,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,6 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie280,0 tis. €
  • Rezervy222,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky12,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky877,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie709,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Sportsdirect.com Slovakia s. r. o. v konkurze?

Sportsdirect.com Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Sportsdirect.com Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Sportsdirect.com Slovakia s. r. o. tržby 11,2 mil. €.

Je firma Sportsdirect.com Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Sportsdirect.com Slovakia s. r. o. dosiahla zisk 280,0 tis. €.

Je Sportsdirect.com Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

Sportsdirect.com Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Sportsdirect.com Slovakia s. r. o. sídli?

Sportsdirect.com Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Vysoká 2/B, Bratislava, 811 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026