PATROL SLOVAKIA, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47240351
DIČ: 2023576643
IČ DPH: SK2023576643
Lamač 6766, Bratislava - mestská časť Lamač

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lamač 6766, Bratislava - mestská časť Lamač Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 19. 7. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2012
Spisová značka: Sro/82835/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Nikoleta Lenghartová od 27. 9. 2024
    konateľ
  • Monika Púš od 25. 9. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PATROL SLOVAKIA, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 95 % na 162 € a tržby jej narástli o 4 % na 656,6 tis. €.

656,6 tis. €
Tržby
162 €
Zisk
692,3 tis. €
Celkové výnosy
109,5 tis. €
Aktíva
-21,1 tis. €
Vlastné imanie
119 %
Celková zadlženosť
41,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 31,6 tis., 2022 −3,2 tis., 2023 −37,8 tis., 2024 3,3 tis., 2025 162202131,6 tis.2022−3,2 tis.2023−37,8 tis.20243,3 tis.2025162
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 530,6 tis., 2022 598,5 tis., 2023 609,1 tis., 2024 628,4 tis., 2025 656,6 tis.2021530,6 tis.2022598,5 tis.2023609,1 tis.2024628,4 tis.2025656,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 656,6 tis. € 162 €
2024 628,4 tis. € 3,3 tis. €
2023 609,1 tis. € -37,8 tis. €
2022 598,5 tis. € -3,2 tis. €
2021 530,6 tis. € 31,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok7,8 tis. €
  • Zásoby47 €
  • Dlhodobé pohľadávky507 €
  • Krátkodobé pohľadávky95,5 tis. €
  • Finančné účty5,7 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie-21,1 tis. €
  • Záväzky130,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PATROL SLOVAKIA, s. r. o. v konkurze?

PATROL SLOVAKIA, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PATROL SLOVAKIA, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PATROL SLOVAKIA, s. r. o. tržby 656,6 tis. €.

Je firma PATROL SLOVAKIA, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PATROL SLOVAKIA, s. r. o. dosiahla zisk 162 €.

Je PATROL SLOVAKIA, s. r. o. platiteľom DPH?

PATROL SLOVAKIA, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PATROL SLOVAKIA, s. r. o. sídli?

PATROL SLOVAKIA, s. r. o. má sídlo na adrese Lamač 6766, Bratislava - mestská časť Lamač, 841 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026