cns invest s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47235004
DIČ: 2023313468
IČ DPH: SK2023313468
Ivánska cesta 23, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ivánska cesta 23, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 19. 7. 2011
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 8. 2011
Spisová značka: Sro/74591/B
Predmet podnikania (výber): prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov bez poskytovania iných ako základných služieb spojených s pr…; prenájom hnuteľných vecí

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Juraj Vrábel od 19. 7. 2011
    konateľspoločník
  • Ing. Roman Jurda od 19. 7. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť cns invest s. r. o. v roku 2024 sa dostala zo straty do zisku 100,1 tis. € a tržby jej klesli o 77 % na 9,5 tis. €.

9,5 tis. €
Tržby
100,1 tis. €
Zisk
1,1 mil. €
Aktíva
999,5 tis. €
Vlastné imanie
13 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 68,1 tis., 2021 1,5 mil., 2022 636,3 tis., 2023 −29,1 tis., 2024 100,1 tis.202068,1 tis.20211,5 mil.2022636,3 tis.2023−29,1 tis.2024100,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 100,6 tis., 2021 96,0 tis., 2022 34,8 tis., 2023 42,1 tis., 2024 9,5 tis.2020100,6 tis.202196,0 tis.202234,8 tis.202342,1 tis.20249,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 9,5 tis. € 100,1 tis. €
2023 42,1 tis. € -29,1 tis. €
2022 34,8 tis. € 636,3 tis. €
2021 96,0 tis. € 1,5 mil. €
2020 100,6 tis. € 68,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie999,5 tis. €
  • Záväzky147,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma cns invest s. r. o. v konkurze?

cns invest s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma cns invest s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala cns invest s. r. o. tržby 9,5 tis. €.

Je firma cns invest s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 cns invest s. r. o. dosiahla zisk 100,1 tis. €.

Je cns invest s. r. o. platiteľom DPH?

cns invest s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma cns invest s. r. o. sídli?

cns invest s. r. o. má sídlo na adrese Ivánska cesta 23, Bratislava, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026