INVEST 27 – River Park F a. s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47232684
DIČ: 2023182711
IČ DPH: SK2023182711
Karloveská 34, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Karloveská 34, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 21. 1. 2011
Základné imanie: 4,9 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 2. 2011
Spisová značka: Sa/5198/B
Predmet podnikania (výber): nadobúdanie nehnuteľností vrátane príslušenstva; predaj nehnuteľností; prenájom nehnuteľností s poskytovaním základných služieb spojených s prenájmom nehnuteľností

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Realitný o.p.f.- 365.invest, správ. spol., a. s. od 10. 6. 2023
    spoločník
  • Ing. Gabriel Balog od 22. 4. 2026
    člen predstavenstva
  • Mgr. Vladimír Šošovička od 25. 7. 2026
    člen predstavenstva
  • Bc. Radko Kašiar od 1. 8. 2023
    člen dozornej rady
  • Ing. Juraj Bielik od 1. 8. 2023
    člen dozornej rady
  • Mgr. Ivana Kubisová od 9. 5. 2024
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť INVEST 27 – River Park F a. s. v roku 2025 zvýšila zisk o 174 % na 600,4 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 3,8 mil. €.

3,8 mil. €
Tržby
600,4 tis. €
Zisk
5,9 mil. €
Celkové výnosy
34,8 mil. €
Aktíva
7,9 mil. €
Vlastné imanie
77 %
Celková zadlženosť
62,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 192,8 tis., 2022 187,4 tis., 2023 166,7 tis., 2024 218,8 tis., 2025 600,4 tis.2021192,8 tis.2022187,4 tis.2023166,7 tis.2024218,8 tis.2025600,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,1 mil., 2022 3,3 mil., 2023 3,4 mil., 2024 3,3 mil., 2025 3,8 mil.20213,1 mil.20223,3 mil.20233,4 mil.20243,3 mil.20253,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,8 mil. € 600,4 tis. €
2024 3,3 mil. € 218,8 tis. €
2023 3,4 mil. € 166,7 tis. €
2022 3,3 mil. € 187,4 tis. €
2021 3,1 mil. € 192,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok1,1 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok22,9 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky243,9 tis. €
  • Krátkodobý finančný majetok9,6 mil. €
  • Finančné účty1,9 mil. €
  • Časové rozlíšenie145,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie4,9 mil. €
  • Fondy zo zisku300,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,2 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie600,4 tis. €
  • Rezervy72,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,8 mil. €
  • Krátkodobé záväzky200,7 tis. €
  • Bankové úvery21,2 mil. €
  • Časové rozlíšenie636,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma INVEST 27 – River Park F a. s. v konkurze?

INVEST 27 – River Park F a. s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma INVEST 27 – River Park F a. s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala INVEST 27 – River Park F a. s. tržby 3,8 mil. €.

Je firma INVEST 27 – River Park F a. s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 INVEST 27 – River Park F a. s. dosiahla zisk 600,4 tis. €.

Je INVEST 27 – River Park F a. s. platiteľom DPH?

INVEST 27 – River Park F a. s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma INVEST 27 – River Park F a. s. sídli?

INVEST 27 – River Park F a. s. má sídlo na adrese Karloveská 34, Bratislava, 841 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026