English Club, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47230738
DIČ: 2023824374
IČ DPH: SK2023824374
Slovinec 6607/24A, Bratislava-Devínska Nová Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Slovinec 6607/24A, Bratislava-Devínska Nová Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vzdelávanie 85.59
Dátum vzniku: 12. 7. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/90430/B
Predmet podnikania (výber): vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; vyučovanie v odbore cudzích jazykov – angličtina; vyučovanie v odbore cudzích jazykov – nemčina …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Martin Pokluda, PhD. od 12. 7. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť English Club, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk na 2,6 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 8,1 tis. €.

8,1 tis. €
Tržby
2,6 tis. €
Zisk
23,0 tis. €
Aktíva
6,4 tis. €
Vlastné imanie
72 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 141, 2022 −1,8 tis., 2023 214, 2024 189, 2025 2,6 tis.20211412022−1,8 tis.2023214202418920252,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 31,3 tis., 2022 6,3 tis., 2023 11,4 tis., 2024 7,9 tis., 2025 8,1 tis.202131,3 tis.20226,3 tis.202311,4 tis.20247,9 tis.20258,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 8,1 tis. € 2,6 tis. €
2024 7,9 tis. € 189 €
2023 11,4 tis. € 214 €
2022 6,3 tis. € -1,8 tis. €
2021 31,3 tis. € 141 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie6,4 tis. €
  • Záväzky16,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma English Club, s. r. o. v konkurze?

English Club, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma English Club, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala English Club, s. r. o. tržby 8,1 tis. €.

Je firma English Club, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 English Club, s. r. o. dosiahla zisk 2,6 tis. €.

Je English Club, s. r. o. platiteľom DPH?

English Club, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma English Club, s. r. o. sídli?

English Club, s. r. o. má sídlo na adrese Slovinec 6607/24A, Bratislava-Devínska Nová Ves, 841 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026