H.A.R.R.I., s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47229624
DIČ: 2023806268
IČ DPH: SK2023806268
Robotnícka 3214/17, Piešťany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Robotnícka 3214/17, Piešťany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 11. 7. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 11. 2. 2025
Spisová značka: Sro/32061/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť H.A.R.R.I., s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 140,3 tis. € a tržby jej narástli o 429 % na 206,2 tis. €.

206,2 tis. €
Tržby
140,3 tis. €
Zisk
206,7 tis. €
Celkové výnosy
225,3 tis. €
Aktíva
170,3 tis. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť
69,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 14,3 tis., 2022 7,5 tis., 2023 225, 2024 1,7 tis., 2025 140,3 tis.202114,3 tis.20227,5 tis.202322520241,7 tis.2025140,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 61,8 tis., 2022 537,2 tis., 2023 28,3 tis., 2024 39,0 tis., 2025 206,2 tis.202161,8 tis.2022537,2 tis.202328,3 tis.202439,0 tis.2025206,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 206,2 tis. € 140,3 tis. €
2024 39,0 tis. € 1,7 tis. €
2023 28,3 tis. € 225 €
2022 537,2 tis. € 7,5 tis. €
2021 61,8 tis. € 14,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý finančný majetok220,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky786 €
  • Finančné účty4,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy11,6 tis. €
  • Fondy zo zisku69 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov13,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie140,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky55,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma H.A.R.R.I., s.r.o. v konkurze?

H.A.R.R.I., s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma H.A.R.R.I., s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala H.A.R.R.I., s.r.o. tržby 206,2 tis. €.

Je firma H.A.R.R.I., s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 H.A.R.R.I., s.r.o. dosiahla zisk 140,3 tis. €.

Je H.A.R.R.I., s.r.o. platiteľom DPH?

H.A.R.R.I., s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma H.A.R.R.I., s.r.o. sídli?

H.A.R.R.I., s.r.o. má sídlo na adrese Robotnícka 3214/17, Piešťany, 921001.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026