VaM Invest s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47219939
DIČ: 2023802022
IČ DPH: SK2023802022
Kolačkov 118, Kolačkov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kolačkov 118, Kolačkov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 27. 6. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 6. 2014
Spisová značka: Sro/28208/P
Predmet podnikania (výber): Výkon činnosti stavbyvedúceho - pozemné stavby; Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Milan Henisch od 27. 6. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VaM Invest s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 539 % na 39,8 tis. € a tržby jej klesli o 12 % na 839,5 tis. €.

839,5 tis. €
Tržby
39,8 tis. €
Zisk
847,9 tis. €
Celkové výnosy
362,7 tis. €
Aktíva
64,7 tis. €
Vlastné imanie
82 %
Celková zadlženosť
19,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −173,0 tis., 2022 −16,1 tis., 2023 15,3 tis., 2024 6,2 tis., 2025 39,8 tis.2021−173,0 tis.2022−16,1 tis.202315,3 tis.20246,2 tis.202539,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 373,3 tis., 2022 626,1 tis., 2023 505,4 tis., 2024 958,1 tis., 2025 839,5 tis.2021373,3 tis.2022626,1 tis.2023505,4 tis.2024958,1 tis.2025839,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 839,5 tis. € 39,8 tis. €
2024 958,1 tis. € 6,2 tis. €
2023 505,4 tis. € 15,3 tis. €
2022 626,1 tis. € -16,1 tis. €
2021 373,3 tis. € -173,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok62,7 tis. €
  • Zásoby11,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky232,5 tis. €
  • Finančné účty53,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov17,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie39,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky820 €
  • Krátkodobé záväzky252,9 tis. €
  • Bankové úvery44,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VaM Invest s.r.o. v konkurze?

VaM Invest s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VaM Invest s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VaM Invest s.r.o. tržby 839,5 tis. €.

Je firma VaM Invest s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VaM Invest s.r.o. dosiahla zisk 39,8 tis. €.

Je VaM Invest s.r.o. platiteľom DPH?

VaM Invest s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VaM Invest s.r.o. sídli?

VaM Invest s.r.o. má sídlo na adrese Kolačkov 118, Kolačkov, 065 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026