Gastro Group Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47214040
DIČ: 2023945935
IČ DPH: SK2023945935
Turie 265, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Turie 265, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 21. 11. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2014
Spisová značka: Sro/60954/L
Predmet podnikania (výber): Údenárska výroba; Spracovanie a konzervovanie zemiakov, ovocia a zeleniny; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martina Kozáková od 10. 8. 2026
    konateľspoločník
  • Mário Kozák od 21. 11. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Gastro Group Slovakia s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 5 % na 3,7 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 72,6 tis. €.

72,6 tis. €
Tržby
3,7 tis. €
Zisk
21,1 tis. €
Aktíva
9,1 tis. €
Vlastné imanie
57 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 428, 2022 −6,7 tis., 2023 3,1 tis., 2024 3,9 tis., 2025 3,7 tis.20214282022−6,7 tis.20233,1 tis.20243,9 tis.20253,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 41,1 tis., 2022 64,3 tis., 2023 71,5 tis., 2024 74,8 tis., 2025 72,6 tis.202141,1 tis.202264,3 tis.202371,5 tis.202474,8 tis.202572,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 72,6 tis. € 3,7 tis. €
2024 74,8 tis. € 3,9 tis. €
2023 71,5 tis. € 3,1 tis. €
2022 64,3 tis. € -6,7 tis. €
2021 41,1 tis. € 428 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie9,1 tis. €
  • Záväzky12,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Gastro Group Slovakia s.r.o. v konkurze?

Gastro Group Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Gastro Group Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Gastro Group Slovakia s.r.o. tržby 72,6 tis. €.

Je firma Gastro Group Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Gastro Group Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 3,7 tis. €.

Je Gastro Group Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

Gastro Group Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Gastro Group Slovakia s.r.o. sídli?

Gastro Group Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Turie 265, Žilina, 013 12.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026