Betty´s Factory s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47203102
DIČ: 2023860883
IČ DPH: SK2023860883
Wolkrova 9, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Wolkrova 9, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba nápojov 11.04
Dátum vzniku: 13. 8. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 11. 2017
Spisová značka: Sro/91168/B
Predmet podnikania (výber): Výroba nápojov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Zuzana Tanglmayerová od 13. 8. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Betty´s Factory s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 11 % na 10,5 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 52,4 tis. €.

52,4 tis. €
Tržby
10,5 tis. €
Zisk
27,2 tis. €
Aktíva
26,6 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −8,8 tis., 2022 10,6 tis., 2023 7,7 tis., 2024 9,4 tis., 2025 10,5 tis.2021−8,8 tis.202210,6 tis.20237,7 tis.20249,4 tis.202510,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 29,1 tis., 2022 48,1 tis., 2023 41,1 tis., 2024 53,9 tis., 2025 52,4 tis.202129,1 tis.202248,1 tis.202341,1 tis.202453,9 tis.202552,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 52,4 tis. € 10,5 tis. €
2024 53,9 tis. € 9,4 tis. €
2023 41,1 tis. € 7,7 tis. €
2022 48,1 tis. € 10,6 tis. €
2021 29,1 tis. € -8,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie26,6 tis. €
  • Záväzky631 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Betty´s Factory s. r. o. v konkurze?

Betty´s Factory s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Betty´s Factory s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Betty´s Factory s. r. o. tržby 52,4 tis. €.

Je firma Betty´s Factory s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Betty´s Factory s. r. o. dosiahla zisk 10,5 tis. €.

Je Betty´s Factory s. r. o. platiteľom DPH?

Betty´s Factory s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Betty´s Factory s. r. o. sídli?

Betty´s Factory s. r. o. má sídlo na adrese Wolkrova 9, Bratislava, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026