Tenders SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47197331
DIČ: 2023788580
IČ DPH: SK2023788580
Lovinského 22, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lovinského 22, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 13. 6. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 11. 2014
Spisová značka: Sro/89793/B
Predmet podnikania (výber): Verejné obstarávanie; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Havaš od 13. 6. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Tenders SK, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 84 % na 70,8 tis. € a tržby jej klesli o 51 % na 695,1 tis. €.

695,1 tis. €
Tržby
70,8 tis. €
Zisk
710,0 tis. €
Celkové výnosy
1,5 mil. €
Aktíva
729,1 tis. €
Vlastné imanie
52 %
Celková zadlženosť
73,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,1 tis., 2022 91,2 tis., 2023 195,7 tis., 2024 437,8 tis., 2025 70,8 tis.20214,1 tis.202291,2 tis.2023195,7 tis.2024437,8 tis.202570,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 403,9 tis., 2022 466,6 tis., 2023 763,6 tis., 2024 1,4 mil., 2025 695,1 tis.2021403,9 tis.2022466,6 tis.2023763,6 tis.20241,4 mil.2025695,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 695,1 tis. € 70,8 tis. €
2024 1,4 mil. € 437,8 tis. €
2023 763,6 tis. € 195,7 tis. €
2022 466,6 tis. € 91,2 tis. €
2021 403,9 tis. € 4,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok197,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,1 mil. €
  • Finančné účty217,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov652,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie70,8 tis. €
  • Rezervy8,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky104,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky545,1 tis. €
  • Bankové úvery117,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Tenders SK, s. r. o. v konkurze?

Tenders SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Tenders SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Tenders SK, s. r. o. tržby 695,1 tis. €.

Je firma Tenders SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Tenders SK, s. r. o. dosiahla zisk 70,8 tis. €.

Je Tenders SK, s. r. o. platiteľom DPH?

Tenders SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Tenders SK, s. r. o. sídli?

Tenders SK, s. r. o. má sídlo na adrese Lovinského 22, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026