MOBA buildings, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47178272
DIČ: 2023787722
IČ DPH: SK2023787722
Krušetnica 243, Krušetnica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Krušetnica 243, Krušetnica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 29. 5. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 11. 2014
Spisová značka: Sro/59188/L
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Dokončovacie stavebné práve pri realizácii exteriérov a interiérov; Prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Marián Brčák od 29. 5. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MOBA buildings, s. r. o. v roku 2025 znížila stratu o 49 % na 9,7 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 355,3 tis. €.

355,3 tis. €
Tržby
9,7 tis. €
Strata
356,0 tis. €
Celkové výnosy
90,0 tis. €
Aktíva
10,6 tis. €
Vlastné imanie
88 %
Celková zadlženosť
−0,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,4 tis., 2022 1,3 tis., 2023 130, 2024 −18,8 tis., 2025 −9,7 tis.202110,4 tis.20221,3 tis.20231302024−18,8 tis.2025−9,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 483,4 tis., 2022 462,3 tis., 2023 624,2 tis., 2024 328,9 tis., 2025 355,3 tis.2021483,4 tis.2022462,3 tis.2023624,2 tis.2024328,9 tis.2025355,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 355,3 tis. € -9,7 tis. €
2024 328,9 tis. € -18,8 tis. €
2023 624,2 tis. € 130 €
2022 462,3 tis. € 1,3 tis. €
2021 483,4 tis. € 10,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby7,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky45,8 tis. €
  • Finančné účty37,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov14,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-9,7 tis. €
  • Rezervy1,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky78,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MOBA buildings, s. r. o. v konkurze?

MOBA buildings, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MOBA buildings, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MOBA buildings, s. r. o. tržby 355,3 tis. €.

Je firma MOBA buildings, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MOBA buildings, s. r. o. vykázala stratu 9,7 tis. €.

Je MOBA buildings, s. r. o. platiteľom DPH?

MOBA buildings, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MOBA buildings, s. r. o. sídli?

MOBA buildings, s. r. o. má sídlo na adrese Krušetnica 243, Krušetnica, 029 54.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026