TWO STARS EUROPE s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47177136
DIČ: 2023778988
IČ DPH: SK2023778988
Bytčická 16, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bytčická 16, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Informačné služby 63.12
Dátum vzniku: 30. 5. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2025
Spisová značka: Sro/59199/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľk…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Eva Sedliačková od 21. 11. 2014
    konateľspoločník
  • Ing. Ján Sokolík od 21. 11. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TWO STARS EUROPE s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 4 % na 8,7 tis. € a tržby jej ostali na 49,4 tis. €.

49,4 tis. €
Tržby
8,7 tis. €
Zisk
35,4 tis. €
Aktíva
28,5 tis. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16,1 tis., 2022 6,2 tis., 2023 5,3 tis., 2024 9,1 tis., 2025 8,7 tis.202116,1 tis.20226,2 tis.20235,3 tis.20249,1 tis.20258,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 46,2 tis., 2022 40,7 tis., 2023 43,9 tis., 2024 49,2 tis., 2025 49,4 tis.202146,2 tis.202240,7 tis.202343,9 tis.202449,2 tis.202549,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 49,4 tis. € 8,7 tis. €
2024 49,2 tis. € 9,1 tis. €
2023 43,9 tis. € 5,3 tis. €
2022 40,7 tis. € 6,2 tis. €
2021 46,2 tis. € 16,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie28,5 tis. €
  • Záväzky6,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TWO STARS EUROPE s.r.o. v konkurze?

TWO STARS EUROPE s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TWO STARS EUROPE s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TWO STARS EUROPE s.r.o. tržby 49,4 tis. €.

Je firma TWO STARS EUROPE s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TWO STARS EUROPE s.r.o. dosiahla zisk 8,7 tis. €.

Je TWO STARS EUROPE s.r.o. platiteľom DPH?

TWO STARS EUROPE s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TWO STARS EUROPE s.r.o. sídli?

TWO STARS EUROPE s.r.o. má sídlo na adrese Bytčická 16, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026