Ladislav Szabo s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47175788
DIČ: 2023780044
IČ DPH: SK2023780044
Nová 232, Dedina Mládeže

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nová 232, Dedina Mládeže Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Inžinierske stavby 42.99
Dátum vzniku: 30. 5. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2016
Spisová značka: Sro/34371/N
Predmet podnikania (výber): • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľko…; • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve; • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ladislav Szabo od 30. 5. 2013
    konateľspoločník
  • Peter Szabó od 8. 11. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Ladislav Szabo s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 23 % na 48,9 tis. € a tržby jej klesli o 12 % na 1,3 mil. €.

1,3 mil. €
Tržby
48,9 tis. €
Zisk
1,3 mil. €
Celkové výnosy
670,0 tis. €
Aktíva
444,6 tis. €
Vlastné imanie
34 %
Celková zadlženosť
18,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −39,2 tis., 2022 77,3 tis., 2023 12,6 tis., 2024 63,4 tis., 2025 48,9 tis.2021−39,2 tis.202277,3 tis.202312,6 tis.202463,4 tis.202548,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 612,2 tis., 2022 1,3 mil., 2023 1,8 mil., 2024 1,5 mil., 2025 1,3 mil.2021612,2 tis.20221,3 mil.20231,8 mil.20241,5 mil.20251,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,3 mil. € 48,9 tis. €
2024 1,5 mil. € 63,4 tis. €
2023 1,8 mil. € 12,6 tis. €
2022 1,3 mil. € 77,3 tis. €
2021 612,2 tis. € -39,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok63,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky382,1 tis. €
  • Finančné účty222,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov390,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie48,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky159,4 tis. €
  • Bankové úvery63,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Ladislav Szabo s.r.o. v konkurze?

Ladislav Szabo s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Ladislav Szabo s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Ladislav Szabo s.r.o. tržby 1,3 mil. €.

Je firma Ladislav Szabo s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Ladislav Szabo s.r.o. dosiahla zisk 48,9 tis. €.

Je Ladislav Szabo s.r.o. platiteľom DPH?

Ladislav Szabo s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Ladislav Szabo s.r.o. sídli?

Ladislav Szabo s.r.o. má sídlo na adrese Nová 232, Dedina Mládeže, 946 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026