Comfort Living, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47168641
DIČ: 2023775985
IČ DPH: SK2023775985
Rovniankova 1660/6, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rovniankova 1660/6, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 22. 5. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 1. 2024
Spisová značka: Sro/89359/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Linda Janegová od 22. 5. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Comfort Living, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk na 47,4 tis. € a tržby jej narástli o 256 % na 137,6 tis. €.

137,6 tis. €
Tržby
47,4 tis. €
Zisk
141,3 tis. €
Aktíva
121,7 tis. €
Vlastné imanie
14 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,0 tis., 2022 2,2 tis., 2023 42,4 tis., 2024 735, 2025 47,4 tis.20218,0 tis.20222,2 tis.202342,4 tis.2024735202547,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 29,1 tis., 2022 34,5 tis., 2023 92,4 tis., 2024 38,6 tis., 2025 137,6 tis.202129,1 tis.202234,5 tis.202392,4 tis.202438,6 tis.2025137,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 137,6 tis. € 47,4 tis. €
2024 38,6 tis. € 735 €
2023 92,4 tis. € 42,4 tis. €
2022 34,5 tis. € 2,2 tis. €
2021 29,1 tis. € 8,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie121,7 tis. €
  • Záväzky19,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Comfort Living, s. r. o. v konkurze?

Comfort Living, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Comfort Living, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Comfort Living, s. r. o. tržby 137,6 tis. €.

Je firma Comfort Living, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Comfort Living, s. r. o. dosiahla zisk 47,4 tis. €.

Je Comfort Living, s. r. o. platiteľom DPH?

Comfort Living, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Comfort Living, s. r. o. sídli?

Comfort Living, s. r. o. má sídlo na adrese Rovniankova 1660/6, Bratislava, 851 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026