PG food service, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47167572
DIČ: 2023773543
IČ DPH: SK2023773543
Ulica revolučná 106/1, Lučenec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ulica revolučná 106/1, Lučenec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.30
Dátum vzniku: 24. 5. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2014
Spisová značka: Sro/24232/S
Predmet podnikania (výber): Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne; Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Gabriel Czobor od 24. 5. 2013
    konateľspoločník
  • Peter Tománek od 24. 5. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PG food service, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 919 % na 27,0 tis. € a tržby jej narástli o 27 % na 525,7 tis. €.

525,7 tis. €
Tržby
27,0 tis. €
Zisk
533,2 tis. €
Celkové výnosy
301,5 tis. €
Aktíva
92,8 tis. €
Vlastné imanie
69 %
Celková zadlženosť
45,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −111,5 tis., 2022 −165,7 tis., 2023 25,6 tis., 2024 2,7 tis., 2025 27,0 tis.2021−111,5 tis.2022−165,7 tis.202325,6 tis.20242,7 tis.202527,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 207,6 tis., 2022 270,4 tis., 2023 314,3 tis., 2024 414,3 tis., 2025 525,7 tis.2021207,6 tis.2022270,4 tis.2023314,3 tis.2024414,3 tis.2025525,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 525,7 tis. € 27,0 tis. €
2024 414,3 tis. € 2,7 tis. €
2023 314,3 tis. € 25,6 tis. €
2022 270,4 tis. € -165,7 tis. €
2021 207,6 tis. € -111,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok189,3 tis. €
  • Zásoby9,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky78,6 tis. €
  • Finančné účty22,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,2 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie92,8 tis. €
  • Záväzky208,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PG food service, s.r.o. v konkurze?

PG food service, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PG food service, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PG food service, s.r.o. tržby 525,7 tis. €.

Je firma PG food service, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PG food service, s.r.o. dosiahla zisk 27,0 tis. €.

Je PG food service, s.r.o. platiteľom DPH?

PG food service, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PG food service, s.r.o. sídli?

PG food service, s.r.o. má sídlo na adrese Ulica revolučná 106/1, Lučenec, 984 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026