Kassay Invest, a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47167262
DIČ: 2023806466
IČ DPH: SK2023806466
Starohájska 9B, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Starohájska 9B, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.20
Dátum vzniku: 5. 6. 2013
Základné imanie: 400,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 19. 2. 2014
Spisová značka: Sa/10602/T
Predmet podnikania (výber): finančný leasing; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Mária Baničová od 21. 9. 2021
    člen predstavenstva
  • Ing. Pavol Kovačič od 6. 6. 2023
    člen predstavenstva
  • Štefan Kassay od 5. 6. 2013
    člen predstavenstva
  • Ing. Mgr. Milan Šiška od 8. 6. 2016
    člen dozornej rady
  • Ing. Miroslav Mokráš od 23. 6. 2026
    člen dozornej rady
  • Mgr. Barbora Baničová od 21. 9. 2021
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Kassay Invest, a.s. v roku 2025 znížila zisk o 36 % na 65,5 tis. € a tržby jej narástli o 165 % na 11,6 tis. €.

11,6 tis. €
Tržby
65,5 tis. €
Zisk
248,3 tis. €
Celkové výnosy
7,5 mil. €
Aktíva
7,5 mil. €
Vlastné imanie
0 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 88,9 mil., 2022 720,1 tis., 2023 444,4 tis., 2024 102,0 tis., 2025 65,5 tis.202188,9 mil.2022720,1 tis.2023444,4 tis.2024102,0 tis.202565,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 57,9 tis., 2022 55,8 tis., 2023 13,2 tis., 2024 4,4 tis., 2025 11,6 tis.202157,9 tis.202255,8 tis.202313,2 tis.20244,4 tis.202511,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 11,6 tis. € 65,5 tis. €
2024 4,4 tis. € 102,0 tis. €
2023 13,2 tis. € 444,4 tis. €
2022 55,8 tis. € 720,1 tis. €
2021 57,9 tis. € 88,9 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky7,0 mil. €
  • Finančné účty476,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie400,0 tis. €
  • Fondy zo zisku80,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov7,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie65,5 tis. €
  • Rezervy200 €
  • Dlhodobé záväzky995 €
  • Krátkodobé záväzky347 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Kassay Invest, a.s. v konkurze?

Kassay Invest, a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Kassay Invest, a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Kassay Invest, a.s. tržby 11,6 tis. €.

Je firma Kassay Invest, a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Kassay Invest, a.s. dosiahla zisk 65,5 tis. €.

Je Kassay Invest, a.s. platiteľom DPH?

Kassay Invest, a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Kassay Invest, a.s. sídli?

Kassay Invest, a.s. má sídlo na adrese Starohájska 9B, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026