Slovenská konkurzná a reštrukturalizačná, k.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47166142
DIČ: 2023793970
IČ DPH: SK2023793970
Raymanova 9, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Komanditná spoločnosť
Sídlo: Raymanova 9, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.10
Dátum vzniku: 28. 5. 2013
Základné imanie: 250 €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2019
Spisová značka: Sr/10083/P
Predmet podnikania (výber): činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; uskladňovanie písomností nearchívnej povahy; administratívne služby …

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť Slovenská konkurzná a reštrukturalizačná, k.s. v roku 2024 sa dostala zo straty do zisku 22,2 tis. € a tržby jej narástli na 93,3 tis. €.

93,3 tis. €
Tržby
22,2 tis. €
Zisk
388,6 tis. €
Aktíva
38,0 tis. €
Vlastné imanie
90 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 1,1 tis., 2021 1,0 tis., 2022 891, 2023 −3,3 tis., 2024 22,2 tis.20201,1 tis.20211,0 tis.20228912023−3,3 tis.202422,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 54,2 tis., 2021 34,3 tis., 2022 47,4 tis., 2023 7,9 tis., 2024 93,3 tis.202054,2 tis.202134,3 tis.202247,4 tis.20237,9 tis.202493,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 93,3 tis. € 22,2 tis. €
2023 7,9 tis. € -3,3 tis. €
2022 47,4 tis. € 891 €
2021 34,3 tis. € 1,0 tis. €
2020 54,2 tis. € 1,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie38,0 tis. €
  • Záväzky350,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Slovenská konkurzná a reštrukturalizačná, k.s. v konkurze?

Slovenská konkurzná a reštrukturalizačná, k.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Slovenská konkurzná a reštrukturalizačná, k.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala Slovenská konkurzná a reštrukturalizačná, k.s. tržby 93,3 tis. €.

Je firma Slovenská konkurzná a reštrukturalizačná, k.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 Slovenská konkurzná a reštrukturalizačná, k.s. dosiahla zisk 22,2 tis. €.

Je Slovenská konkurzná a reštrukturalizačná, k.s. platiteľom DPH?

Slovenská konkurzná a reštrukturalizačná, k.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Slovenská konkurzná a reštrukturalizačná, k.s. sídli?

Slovenská konkurzná a reštrukturalizačná, k.s. má sídlo na adrese Raymanova 9, Prešov.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026