ZVP TATRY, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47158883
DIČ: 2023766162
IČ DPH: SK2023766162
Školská 603, Hranovnica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Školská 603, Hranovnica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba nábytku 31000
Dátum vzniku: 25. 5. 2017
Základné imanie: 6,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 28. 8. 2013
Spisová značka: Sro/27957/P
Predmet podnikania (výber): Výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy; Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Liptaj od 17. 5. 2013
    konateľspoločník
  • Matej Liptaj od 17. 5. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZVP TATRY, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 7,7 tis. € a tržby jej narástli o 45 % na 687,1 tis. €.

687,1 tis. €
Tržby
7,7 tis. €
Zisk
687,2 tis. €
Celkové výnosy
121,6 tis. €
Aktíva
-11,1 tis. €
Vlastné imanie
109 %
Celková zadlženosť
8,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,9 tis., 2022 19,2 tis., 2023 −57,8 tis., 2024 −2,6 tis., 2025 7,7 tis.20217,9 tis.202219,2 tis.2023−57,8 tis.2024−2,6 tis.20257,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 104,2 tis., 2022 559,3 tis., 2023 408,0 tis., 2024 475,5 tis., 2025 687,1 tis.2021104,2 tis.2022559,3 tis.2023408,0 tis.2024475,5 tis.2025687,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 687,1 tis. € 7,7 tis. €
2024 475,5 tis. € -2,6 tis. €
2023 408,0 tis. € -57,8 tis. €
2022 559,3 tis. € 19,2 tis. €
2021 104,2 tis. € 7,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok67,7 tis. €
  • Zásoby20,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky12,6 tis. €
  • Finančné účty20,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,0 tis. €
  • Kapitálové fondy17,7 tis. €
  • Fondy zo zisku600 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-43,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky107,7 tis. €
  • Bankové úvery25,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZVP TATRY, s.r.o. v konkurze?

ZVP TATRY, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZVP TATRY, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZVP TATRY, s.r.o. tržby 687,1 tis. €.

Je firma ZVP TATRY, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZVP TATRY, s.r.o. dosiahla zisk 7,7 tis. €.

Je ZVP TATRY, s.r.o. platiteľom DPH?

ZVP TATRY, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ZVP TATRY, s.r.o. sídli?

ZVP TATRY, s.r.o. má sídlo na adrese Školská 603, Hranovnica, 059 16.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026