JU-PE RENT s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47154985
DIČ: 2023781815
IČ DPH: SK2023781815
Vinohrady 15, Nové Zámky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vinohrady 15, Nové Zámky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 5. 6. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 4. 12. 2015
Spisová značka: Sro/34419/N
Predmet podnikania (výber): Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Výroba plastov v primárnej forme …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Juhás od 5. 6. 2013
    konateľ
  • Andrea Juhásová od 6. 6. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JU-PE RENT s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 9 % na 76,6 tis. € a tržby jej klesli o 22 % na 311,0 tis. €.

311,0 tis. €
Tržby
76,6 tis. €
Zisk
400,9 tis. €
Celkové výnosy
1,9 mil. €
Aktíva
990,5 tis. €
Vlastné imanie
47 %
Celková zadlženosť
76,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 63,8 tis., 2022 148,8 tis., 2023 179,6 tis., 2024 83,8 tis., 2025 76,6 tis.202163,8 tis.2022148,8 tis.2023179,6 tis.202483,8 tis.202576,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 340,8 tis., 2022 368,9 tis., 2023 614,9 tis., 2024 397,0 tis., 2025 311,0 tis.2021340,8 tis.2022368,9 tis.2023614,9 tis.2024397,0 tis.2025311,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 311,0 tis. € 76,6 tis. €
2024 397,0 tis. € 83,8 tis. €
2023 614,9 tis. € 179,6 tis. €
2022 368,9 tis. € 148,8 tis. €
2021 340,8 tis. € 63,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,3 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky286,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky176,3 tis. €
  • Finančné účty55,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku557 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov908,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie76,6 tis. €
  • Rezervy6,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky215,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky184,2 tis. €
  • Bankové úvery463,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JU-PE RENT s.r.o. v konkurze?

JU-PE RENT s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JU-PE RENT s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JU-PE RENT s.r.o. tržby 311,0 tis. €.

Je firma JU-PE RENT s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JU-PE RENT s.r.o. dosiahla zisk 76,6 tis. €.

Je JU-PE RENT s.r.o. platiteľom DPH?

JU-PE RENT s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JU-PE RENT s.r.o. sídli?

JU-PE RENT s.r.o. má sídlo na adrese Vinohrady 15, Nové Zámky, 940 67.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026