Svetlux Svietidlá s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47151447
DIČ: 2023760178
IČ DPH: SK2023760178
Kriváň 144, Kriváň

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kriváň 144, Kriváň Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 30. 4. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2014
Spisová značka: Sro/24123/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miriam Klimová od 30. 4. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Svetlux Svietidlá s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 1,2 tis. € a tržby jej ostali na 233,2 tis. €.

233,2 tis. €
Tržby
1,2 tis. €
Zisk
233,4 tis. €
Celkové výnosy
134,3 tis. €
Aktíva
-12,4 tis. €
Vlastné imanie
109 %
Celková zadlženosť
19,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 966, 2022 429, 2023 −21,8 tis., 2024 −16,4 tis., 2025 1,2 tis.202196620224292023−21,8 tis.2024−16,4 tis.20251,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 234,6 tis., 2022 243,7 tis., 2023 235,3 tis., 2024 234,3 tis., 2025 233,2 tis.2021234,6 tis.2022243,7 tis.2023235,3 tis.2024234,3 tis.2025233,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 233,2 tis. € 1,2 tis. €
2024 234,3 tis. € -16,4 tis. €
2023 235,3 tis. € -21,8 tis. €
2022 243,7 tis. € 429 €
2021 234,6 tis. € 966 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,4 tis. €
  • Zásoby101,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky4,9 tis. €
  • Finančné účty25,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-18,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky100,8 tis. €
  • Bankové úvery45,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Svetlux Svietidlá s.r.o. v konkurze?

Svetlux Svietidlá s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Svetlux Svietidlá s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Svetlux Svietidlá s.r.o. tržby 233,2 tis. €.

Je firma Svetlux Svietidlá s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Svetlux Svietidlá s.r.o. dosiahla zisk 1,2 tis. €.

Je Svetlux Svietidlá s.r.o. platiteľom DPH?

Svetlux Svietidlá s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Svetlux Svietidlá s.r.o. sídli?

Svetlux Svietidlá s.r.o. má sídlo na adrese Kriváň 144, Kriváň, 962 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026