NOVASERVIS FERRO SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47130253
DIČ: 2023771640
IČ DPH: SK2023771640
Továrenská 3110/20J, Senica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Továrenská 3110/20J, Senica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.23
Dátum vzniku: 17. 5. 2013
Základné imanie: 37,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2013
Spisová značka: Sro/31691/T
Predmet podnikania (výber): Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produkt…; Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom; Čistenie kanalizačných systémov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marek Zukal od 5. 6. 2020
    konateľ
  • Ing. Radim Boček od 17. 5. 2013
    konateľ
  • Ferro S.A. od 17. 5. 2013
    spoločník
  • NOVASERVIS spol. s r.o. od 17. 5. 2013
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NOVASERVIS FERRO SK s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 27,5 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 295,3 tis. €.

295,3 tis. €
Tržby
27,5 tis. €
Zisk
296,8 tis. €
Celkové výnosy
281,1 tis. €
Aktíva
195,6 tis. €
Vlastné imanie
30 %
Celková zadlženosť
69,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,4 tis., 2022 8,1 tis., 2023 23,4 tis., 2024 −1,0 tis., 2025 27,5 tis.20219,4 tis.20228,1 tis.202323,4 tis.2024−1,0 tis.202527,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 239,4 tis., 2022 260,7 tis., 2023 265,3 tis., 2024 270,7 tis., 2025 295,3 tis.2021239,4 tis.2022260,7 tis.2023265,3 tis.2024270,7 tis.2025295,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 295,3 tis. € 27,5 tis. €
2024 270,7 tis. € -1,0 tis. €
2023 265,3 tis. € 23,4 tis. €
2022 260,7 tis. € 8,1 tis. €
2021 239,4 tis. € 9,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok110,1 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok301 €
  • Zásoby36,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky65,7 tis. €
  • Finančné účty67,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie445 €

Pasíva

  • Základné imanie37,5 tis. €
  • Fondy zo zisku3,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov126,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie27,5 tis. €
  • Rezervy7,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky72,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NOVASERVIS FERRO SK s.r.o. v konkurze?

NOVASERVIS FERRO SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NOVASERVIS FERRO SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NOVASERVIS FERRO SK s.r.o. tržby 295,3 tis. €.

Je firma NOVASERVIS FERRO SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NOVASERVIS FERRO SK s.r.o. dosiahla zisk 27,5 tis. €.

Je NOVASERVIS FERRO SK s.r.o. platiteľom DPH?

NOVASERVIS FERRO SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NOVASERVIS FERRO SK s.r.o. sídli?

NOVASERVIS FERRO SK s.r.o. má sídlo na adrese Továrenská 3110/20J, Senica, 905 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026