Kamenárstvo Riedl, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47121785
DIČ: 2023745251
IČ DPH: SK2023745251
Bytčianska 842, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bytčianska 842, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov 23.70
Dátum vzniku: 12. 4. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 6. 2013
Spisová značka: Sro/58829/L
Predmet podnikania (výber): kamenárstvo; výroba výrobkov z betónu, sadry, cementu; výroba a kladenie zámkovej dlažby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ivan Riedl od 12. 4. 2013
    konateľspoločník
  • Katarína Bujná od 1. 12. 2016
    konateľspoločník
  • Radoslav Riedl od 12. 4. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Kamenárstvo Riedl, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 54,0 tis. € a tržby jej klesli o 16 % na 712,5 tis. €.

712,5 tis. €
Tržby
54,0 tis. €
Strata
712,5 tis. €
Celkové výnosy
390,7 tis. €
Aktíva
-24,0 tis. €
Vlastné imanie
106 %
Celková zadlženosť
28,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −82,8 tis., 2022 55,5 tis., 2023 87,8 tis., 2024 121,9 tis., 2025 −54,0 tis.2021−82,8 tis.202255,5 tis.202387,8 tis.2024121,9 tis.2025−54,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 682,2 tis., 2022 808,7 tis., 2023 884,2 tis., 2024 849,6 tis., 2025 712,5 tis.2021682,2 tis.2022808,7 tis.2023884,2 tis.2024849,6 tis.2025712,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 712,5 tis. € -54,0 tis. €
2024 849,6 tis. € 121,9 tis. €
2023 884,2 tis. € 87,8 tis. €
2022 808,7 tis. € 55,5 tis. €
2021 682,2 tis. € -82,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok341,9 tis. €
  • Zásoby737 €
  • Krátkodobé pohľadávky10,5 tis. €
  • Finančné účty37,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov24,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-54,0 tis. €
  • Rezervy12,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky401,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Kamenárstvo Riedl, s.r.o. v konkurze?

Kamenárstvo Riedl, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Kamenárstvo Riedl, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Kamenárstvo Riedl, s.r.o. tržby 712,5 tis. €.

Je firma Kamenárstvo Riedl, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Kamenárstvo Riedl, s.r.o. vykázala stratu 54,0 tis. €.

Je Kamenárstvo Riedl, s.r.o. platiteľom DPH?

Kamenárstvo Riedl, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Kamenárstvo Riedl, s.r.o. sídli?

Kamenárstvo Riedl, s.r.o. má sídlo na adrese Bytčianska 842, Žilina, 010 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026