RAMA TRANSPORT s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47105534
DIČ: 2023882058
IČ DPH: SK2023882058
Beňadovo 94, Beňadovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Beňadovo 94, Beňadovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 14. 9. 2013
Základné imanie: 14,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 1. 2014
Spisová značka: Sro/60071/L
Predmet podnikania (výber): Medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu; Vnútroštátna nákladná cestná doprava; Prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Rambala od 13. 10. 2025
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RAMA TRANSPORT s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 38,3 tis. € a tržby jej klesli o 42 % na 206,6 tis. €.

206,6 tis. €
Tržby
38,3 tis. €
Strata
231,5 tis. €
Celkové výnosy
162,6 tis. €
Aktíva
85,8 tis. €
Vlastné imanie
47 %
Celková zadlženosť
43,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −8,1 tis., 2022 2,1 tis., 2023 2,8 tis., 2024 14,8 tis., 2025 −38,3 tis.2021−8,1 tis.20222,1 tis.20232,8 tis.202414,8 tis.2025−38,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 92,9 tis., 2022 116,9 tis., 2023 180,2 tis., 2024 355,7 tis., 2025 206,6 tis.202192,9 tis.2022116,9 tis.2023180,2 tis.2024355,7 tis.2025206,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 206,6 tis. € -38,3 tis. €
2024 355,7 tis. € 14,8 tis. €
2023 180,2 tis. € 2,8 tis. €
2022 116,9 tis. € 2,1 tis. €
2021 92,9 tis. € -8,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok69,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky19,1 tis. €
  • Finančné účty74,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie14,0 tis. €
  • Fondy zo zisku6,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov104,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-38,3 tis. €
  • Rezervy1,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky55,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky19,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RAMA TRANSPORT s.r.o. v konkurze?

RAMA TRANSPORT s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RAMA TRANSPORT s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RAMA TRANSPORT s.r.o. tržby 206,6 tis. €.

Je firma RAMA TRANSPORT s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RAMA TRANSPORT s.r.o. vykázala stratu 38,3 tis. €.

Je RAMA TRANSPORT s.r.o. platiteľom DPH?

RAMA TRANSPORT s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RAMA TRANSPORT s.r.o. sídli?

RAMA TRANSPORT s.r.o. má sídlo na adrese Beňadovo 94, Beňadovo, 029 63.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026