Mi&Ja agency spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47104287
DIČ: 2023733008
IČ DPH: SK2023733008
Školská 21, Nemčice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Školská 21, Nemčice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Sprostredkovanie práce 78.10
Dátum vzniku: 3. 4. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 6. 2013
Spisová značka: Sro/58561/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Čangel od 3. 4. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Mi&Ja agency spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 14 % na 11,2 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 194,7 tis. €.

194,7 tis. €
Tržby
11,2 tis. €
Zisk
85,5 tis. €
Aktíva
45,6 tis. €
Vlastné imanie
47 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,3 tis., 2022 1,2 tis., 2023 16,5 tis., 2024 9,8 tis., 2025 11,2 tis.20211,3 tis.20221,2 tis.202316,5 tis.20249,8 tis.202511,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 149,2 tis., 2022 169,3 tis., 2023 183,8 tis., 2024 178,6 tis., 2025 194,7 tis.2021149,2 tis.2022169,3 tis.2023183,8 tis.2024178,6 tis.2025194,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 194,7 tis. € 11,2 tis. €
2024 178,6 tis. € 9,8 tis. €
2023 183,8 tis. € 16,5 tis. €
2022 169,3 tis. € 1,2 tis. €
2021 149,2 tis. € 1,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie45,6 tis. €
  • Záväzky39,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Mi&Ja agency spol. s r.o. v konkurze?

Mi&Ja agency spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Mi&Ja agency spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Mi&Ja agency spol. s r.o. tržby 194,7 tis. €.

Je firma Mi&Ja agency spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Mi&Ja agency spol. s r.o. dosiahla zisk 11,2 tis. €.

Je Mi&Ja agency spol. s r.o. platiteľom DPH?

Mi&Ja agency spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Mi&Ja agency spol. s r.o. sídli?

Mi&Ja agency spol. s r.o. má sídlo na adrese Školská 21, Nemčice, 955 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026