FARMA Dúbravský s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47104007
DIČ: 2023744690
IČ DPH: SK2023744690
Železná Breznica 54, Železná Breznica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Železná Breznica 54, Železná Breznica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.50
Dátum vzniku: 12. 4. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 5. 2013
Spisová značka: Sro/24027/S
Predmet podnikania (výber): Poľnohospodárstvo a lesníctvo vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracova…; Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Roman Dúbravský od 12. 4. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FARMA Dúbravský s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 77 % na 23,8 tis. € a tržby jej klesli o 31 % na 47,5 tis. €.

47,5 tis. €
Tržby
23,8 tis. €
Zisk
93,2 tis. €
Celkové výnosy
276,9 tis. €
Aktíva
181,5 tis. €
Vlastné imanie
34 %
Celková zadlženosť
53,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 20,0 tis., 2022 18,3 tis., 2023 12,2 tis., 2024 13,5 tis., 2025 23,8 tis.202120,0 tis.202218,3 tis.202312,2 tis.202413,5 tis.202523,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 63,6 tis., 2022 65,5 tis., 2023 71,7 tis., 2024 68,7 tis., 2025 47,5 tis.202163,6 tis.202265,5 tis.202371,7 tis.202468,7 tis.202547,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 47,5 tis. € 23,8 tis. €
2024 68,7 tis. € 13,5 tis. €
2023 71,7 tis. € 12,2 tis. €
2022 65,5 tis. € 18,3 tis. €
2021 63,6 tis. € 20,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok72,2 tis. €
  • Zásoby6,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky736 €
  • Finančné účty197,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku63,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov89,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie23,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky4,0 tis. €
  • Bankové úvery90,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FARMA Dúbravský s.r.o. v konkurze?

FARMA Dúbravský s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FARMA Dúbravský s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FARMA Dúbravský s.r.o. tržby 47,5 tis. €.

Je firma FARMA Dúbravský s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FARMA Dúbravský s.r.o. dosiahla zisk 23,8 tis. €.

Je FARMA Dúbravský s.r.o. platiteľom DPH?

FARMA Dúbravský s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FARMA Dúbravský s.r.o. sídli?

FARMA Dúbravský s.r.o. má sídlo na adrese Železná Breznica 54, Železná Breznica, 962 34.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026