R&R Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47086025
DIČ: 2023752060
IČ DPH: SK2023752060
Eliášovce 660, Nový Život

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Eliášovce 660, Nový Život Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Športové, zábavné a rekreačné činnosti 93.29
Dátum vzniku: 11. 4. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 5. 2018
Spisová značka: Sro/31428/T
Predmet podnikania (výber): Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby; Prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Rajcsányi od 11. 4. 2013
    konateľspoločník
  • Tibor Rajcsányi od 11. 4. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť R&R Slovakia, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 44 % na 6,3 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 54,9 tis. €.

54,9 tis. €
Tržby
6,3 tis. €
Zisk
62,5 tis. €
Aktíva
29,9 tis. €
Vlastné imanie
52 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,4 tis., 2022 13,0 tis., 2023 399, 2024 4,3 tis., 2025 6,3 tis.202110,4 tis.202213,0 tis.202339920244,3 tis.20256,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 55,4 tis., 2022 67,7 tis., 2023 78,9 tis., 2024 63,7 tis., 2025 54,9 tis.202155,4 tis.202267,7 tis.202378,9 tis.202463,7 tis.202554,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 54,9 tis. € 6,3 tis. €
2024 63,7 tis. € 4,3 tis. €
2023 78,9 tis. € 399 €
2022 67,7 tis. € 13,0 tis. €
2021 55,4 tis. € 10,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie29,9 tis. €
  • Záväzky32,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma R&R Slovakia, s.r.o. v konkurze?

R&R Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma R&R Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala R&R Slovakia, s.r.o. tržby 54,9 tis. €.

Je firma R&R Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 R&R Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 6,3 tis. €.

Je R&R Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

R&R Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma R&R Slovakia, s.r.o. sídli?

R&R Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Eliášovce 660, Nový Život, 930 38.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026