AUTOVRAKY POPRAD-TATRY, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47079517
DIČ: 2023741258
Mlynica 1044, Mlynica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mlynica 1044, Mlynica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 5. 4. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/27721/P
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Ambróz od 5. 4. 2013
    konateľspoločník
  • Martin Golein od 5. 4. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AUTOVRAKY POPRAD-TATRY, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 8,8 tis. € a tržby jej narástli o 116 % na 42,8 tis. €.

42,8 tis. €
Tržby
8,8 tis. €
Strata
9,5 tis. €
Aktíva
7,1 tis. €
Vlastné imanie
25 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 164, 2022 453, 2023 401, 2024 1,4 tis., 2025 −8,8 tis.20211642022453202340120241,4 tis.2025−8,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 13,4 tis., 2022 22,7 tis., 2023 11,8 tis., 2024 19,8 tis., 2025 42,8 tis.202113,4 tis.202222,7 tis.202311,8 tis.202419,8 tis.202542,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 42,8 tis. € -8,8 tis. €
2024 19,8 tis. € 1,4 tis. €
2023 11,8 tis. € 401 €
2022 22,7 tis. € 453 €
2021 13,4 tis. € 164 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie7,1 tis. €
  • Záväzky2,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AUTOVRAKY POPRAD-TATRY, s.r.o. v konkurze?

AUTOVRAKY POPRAD-TATRY, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AUTOVRAKY POPRAD-TATRY, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AUTOVRAKY POPRAD-TATRY, s.r.o. tržby 42,8 tis. €.

Je firma AUTOVRAKY POPRAD-TATRY, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AUTOVRAKY POPRAD-TATRY, s.r.o. vykázala stratu 8,8 tis. €.

Kde firma AUTOVRAKY POPRAD-TATRY, s.r.o. sídli?

AUTOVRAKY POPRAD-TATRY, s.r.o. má sídlo na adrese Mlynica 1044, Mlynica, 059 91.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026