REOMED SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47077298
DIČ: 2023723537
Ciglianska 24, Handlová

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ciglianska 24, Handlová Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.21
Dátum vzniku: 19. 3. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/27874/R
Predmet podnikania (výber): poskytovanie zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom zariadení – ambulancia v špecializačnom odbore všeobecné lekár…; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Iveta Smoreková od 19. 3. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť REOMED SK s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 88 % na 522 € a tržby jej narástli o 4 % na 115,4 tis. €.

115,4 tis. €
Tržby
522 €
Zisk
87,6 tis. €
Aktíva
66,9 tis. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,6 tis., 2022 3,1 tis., 2023 −73, 2024 4,3 tis., 2025 52220218,6 tis.20223,1 tis.2023−7320244,3 tis.2025522
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 80,2 tis., 2022 82,7 tis., 2023 90,2 tis., 2024 111,5 tis., 2025 115,4 tis.202180,2 tis.202282,7 tis.202390,2 tis.2024111,5 tis.2025115,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 115,4 tis. € 522 €
2024 111,5 tis. € 4,3 tis. €
2023 90,2 tis. € -73 €
2022 82,7 tis. € 3,1 tis. €
2021 80,2 tis. € 8,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie66,9 tis. €
  • Záväzky20,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma REOMED SK s. r. o. v konkurze?

REOMED SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma REOMED SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala REOMED SK s. r. o. tržby 115,4 tis. €.

Je firma REOMED SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 REOMED SK s. r. o. dosiahla zisk 522 €.

Kde firma REOMED SK s. r. o. sídli?

REOMED SK s. r. o. má sídlo na adrese Ciglianska 24, Handlová, 972 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026