KP Mont Nitra, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47057025
DIČ: 2023745735
IČ DPH: SK2023745735
Cabajská 10, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Cabajská 10, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.22
Dátum vzniku: 16. 4. 2013
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 24. 5. 2013
Spisová značka: Sro/34072/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mário Kóňa od 16. 4. 2013
    konateľspoločník
  • Peter Kóňa od 16. 4. 2013
    konateľspoločník
  • Peter Kóňa ml. od 30. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KP Mont Nitra, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 43,1 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 843,6 tis. €.

843,6 tis. €
Tržby
43,1 tis. €
Strata
847,0 tis. €
Celkové výnosy
612,2 tis. €
Aktíva
39,1 tis. €
Vlastné imanie
94 %
Celková zadlženosť
7,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,1 tis., 2022 6,3 tis., 2023 6,4 tis., 2024 13,3 tis., 2025 −43,1 tis.20214,1 tis.20226,3 tis.20236,4 tis.202413,3 tis.2025−43,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 594,7 tis., 2022 835,1 tis., 2023 776,2 tis., 2024 784,4 tis., 2025 843,6 tis.2021594,7 tis.2022835,1 tis.2023776,2 tis.2024784,4 tis.2025843,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 843,6 tis. € -43,1 tis. €
2024 784,4 tis. € 13,3 tis. €
2023 776,2 tis. € 6,4 tis. €
2022 835,1 tis. € 6,3 tis. €
2021 594,7 tis. € 4,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok47,3 tis. €
  • Zásoby117,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky286,5 tis. €
  • Finančné účty161,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov75,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-43,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky573,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KP Mont Nitra, s.r.o. v konkurze?

KP Mont Nitra, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KP Mont Nitra, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KP Mont Nitra, s.r.o. tržby 843,6 tis. €.

Je firma KP Mont Nitra, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KP Mont Nitra, s.r.o. vykázala stratu 43,1 tis. €.

Je KP Mont Nitra, s.r.o. platiteľom DPH?

KP Mont Nitra, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KP Mont Nitra, s.r.o. sídli?

KP Mont Nitra, s.r.o. má sídlo na adrese Cabajská 10, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026