Biznis inn print, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47050039
DIČ: 2023714858
IČ DPH: SK2023714858
Bonce 1054, Dlhé Pole

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bonce 1054, Dlhé Pole Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 27. 2. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 5. 2017
Spisová značka: Sro/58501/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Daniel Labuda od 27. 2. 2013
    konateľspoločník
  • Ing. Daniela Labudová od 27. 2. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Biznis inn print, s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 90 % na 1,6 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 441,6 tis. €.

441,6 tis. €
Tržby
1,6 tis. €
Strata
456,1 tis. €
Celkové výnosy
464,2 tis. €
Aktíva
15,7 tis. €
Vlastné imanie
97 %
Celková zadlženosť
23,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16,4 tis., 2022 −11,1 tis., 2023 15,0 tis., 2024 −16,4 tis., 2025 −1,6 tis.202116,4 tis.2022−11,1 tis.202315,0 tis.2024−16,4 tis.2025−1,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 402,7 tis., 2022 414,3 tis., 2023 432,8 tis., 2024 406,1 tis., 2025 441,6 tis.2021402,7 tis.2022414,3 tis.2023432,8 tis.2024406,1 tis.2025441,6 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 417,3 tis., 2022 418,6 tis., 2023 433,5 tis., 2024 406,9 tis., 2025 456,1 tis.2021417,3 tis.2022418,6 tis.2023433,5 tis.2024406,9 tis.2025456,1 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 3,6 tis., 2022 0, 2023 5,0 tis., 2024 1,9 tis., 2025 1,9 tis.20213,6 tis.2022020235,0 tis.20241,9 tis.20251,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 441,6 tis. € -1,6 tis. €
2024 406,1 tis. € -16,4 tis. €
2023 432,8 tis. € 15,0 tis. €
2022 414,3 tis. € -11,1 tis. €
2021 402,7 tis. € 16,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok258,4 tis. €
  • Zásoby130,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky48,2 tis. €
  • Finančné účty23,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy40,6 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-28,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-1,6 tis. €
  • Rezervy300 €
  • Dlhodobé záväzky67 €
  • Krátkodobé záväzky376,7 tis. €
  • Bankové úvery71,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Biznis inn print, s.r.o. v konkurze?

Biznis inn print, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Biznis inn print, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Biznis inn print, s.r.o. tržby 441,6 tis. €.

Je firma Biznis inn print, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Biznis inn print, s.r.o. vykázala stratu 1,6 tis. €.

Je Biznis inn print, s.r.o. platiteľom DPH?

Biznis inn print, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Biznis inn print, s.r.o. sídli?

Biznis inn print, s.r.o. má sídlo na adrese Bonce 1054, Dlhé Pole, 013 32.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026