BestWay SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47040742
DIČ: 2023707730
IČ DPH: SK2023707730
Telocvičná 52, Bratislava-Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Telocvičná 52, Bratislava-Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.62
Dátum vzniku: 22. 2. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 4. 2013
Spisová značka: Sro/87580/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Vedenie účtovníctva; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • František Gašparík od 22. 2. 2013
    konateľspoločník
  • Rastislav Gašparík od 22. 2. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BestWay SK, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 19,7 tis. € a tržby jej klesli o 48 % na 17,8 tis. €.

17,8 tis. €
Tržby
19,7 tis. €
Strata
21,9 tis. €
Aktíva
3,4 tis. €
Vlastné imanie
84 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 30,5 tis., 2022 10,3 tis., 2023 2,0 tis., 2024 5,4 tis., 2025 −19,7 tis.202130,5 tis.202210,3 tis.20232,0 tis.20245,4 tis.2025−19,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 89,0 tis., 2022 83,3 tis., 2023 45,9 tis., 2024 34,2 tis., 2025 17,8 tis.202189,0 tis.202283,3 tis.202345,9 tis.202434,2 tis.202517,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 17,8 tis. € -19,7 tis. €
2024 34,2 tis. € 5,4 tis. €
2023 45,9 tis. € 2,0 tis. €
2022 83,3 tis. € 10,3 tis. €
2021 89,0 tis. € 30,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie3,4 tis. €
  • Záväzky18,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BestWay SK, s.r.o. v konkurze?

BestWay SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BestWay SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BestWay SK, s.r.o. tržby 17,8 tis. €.

Je firma BestWay SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BestWay SK, s.r.o. vykázala stratu 19,7 tis. €.

Je BestWay SK, s.r.o. platiteľom DPH?

BestWay SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BestWay SK, s.r.o. sídli?

BestWay SK, s.r.o. má sídlo na adrese Telocvičná 52, Bratislava-Ružinov, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026