Salaš - Žiar s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47039370
DIČ: 2023717850
IČ DPH: SK2023717850
Žiar 217, Žiar

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Žiar 217, Žiar Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ubytovanie 55.20
Dátum vzniku: 15. 3. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 10. 2013
Spisová značka: Sro/58635/L
Predmet podnikania (výber): Ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatov…; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alica Matejková od 15. 3. 2013
    konateľspoločník
  • Michal Matejka od 15. 3. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Salaš - Žiar s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 93 % na 439 € a tržby jej narástli o 1 % na 311,2 tis. €.

311,2 tis. €
Tržby
439 €
Zisk
335,9 tis. €
Celkové výnosy
363,8 tis. €
Aktíva
101,0 tis. €
Vlastné imanie
72 %
Celková zadlženosť
26,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 78,4 tis., 2022 −12,6 tis., 2023 7,3 tis., 2024 5,9 tis., 2025 439202178,4 tis.2022−12,6 tis.20237,3 tis.20245,9 tis.2025439
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 257,3 tis., 2022 289,3 tis., 2023 361,0 tis., 2024 308,5 tis., 2025 311,2 tis.2021257,3 tis.2022289,3 tis.2023361,0 tis.2024308,5 tis.2025311,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 311,2 tis. € 439 €
2024 308,5 tis. € 5,9 tis. €
2023 361,0 tis. € 7,3 tis. €
2022 289,3 tis. € -12,6 tis. €
2021 257,3 tis. € 78,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok24,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky216,9 tis. €
  • Finančné účty122,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie613 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy691 €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov94,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie439 €
  • Rezervy29 €
  • Dlhodobé záväzky24,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky190,0 tis. €
  • Bankové úvery48,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Salaš - Žiar s.r.o. v konkurze?

Salaš - Žiar s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Salaš - Žiar s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Salaš - Žiar s.r.o. tržby 311,2 tis. €.

Je firma Salaš - Žiar s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Salaš - Žiar s.r.o. dosiahla zisk 439 €.

Je Salaš - Žiar s.r.o. platiteľom DPH?

Salaš - Žiar s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Salaš - Žiar s.r.o. sídli?

Salaš - Žiar s.r.o. má sídlo na adrese Žiar 217, Žiar, 032 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026