CET-company, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47032553
DIČ: 2023706432
IČ DPH: SK2023706432
Podjavorinskej 21, Lučenec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Podjavorinskej 21, Lučenec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Skladové hospodárstvo a pomocné činnosti v doprave 52.21
Dátum vzniku: 28. 2. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/23789/S
Predmet podnikania (výber): Prevádzkovanie taxislužby v celkovom počte motorových vozidiel: 1 (jedno) vozidlo; Poskytovanie služieb vedenia cudzieho motorového vozidla; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Igor Oravec od 28. 2. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CET-company, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 97 € a tržby jej klesli o 7 % na 46,2 tis. €.

46,2 tis. €
Tržby
97 €
Strata
71,6 tis. €
Aktíva
24,6 tis. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −8,2 tis., 2022 2,5 tis., 2023 4,5 tis., 2024 2,0 tis., 2025 −972021−8,2 tis.20222,5 tis.20234,5 tis.20242,0 tis.2025−97
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 33,5 tis., 2022 30,7 tis., 2023 31,8 tis., 2024 49,4 tis., 2025 46,2 tis.202133,5 tis.202230,7 tis.202331,8 tis.202449,4 tis.202546,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 46,2 tis. € -97 €
2024 49,4 tis. € 2,0 tis. €
2023 31,8 tis. € 4,5 tis. €
2022 30,7 tis. € 2,5 tis. €
2021 33,5 tis. € -8,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie24,6 tis. €
  • Záväzky47,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CET-company, s.r.o. v konkurze?

CET-company, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CET-company, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CET-company, s.r.o. tržby 46,2 tis. €.

Je firma CET-company, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CET-company, s.r.o. vykázala stratu 97 €.

Je CET-company, s.r.o. platiteľom DPH?

CET-company, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CET-company, s.r.o. sídli?

CET-company, s.r.o. má sídlo na adrese Podjavorinskej 21, Lučenec, 984 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026