PAVJAN architektúra i dizajn s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47029358
DIČ: 2023724307
Justičná 7, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Justičná 7, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.11
Dátum vzniku: 27. 2. 2013
Základné imanie: 6,0 tis. €
Spisová značka: Sro/87657/B
Predmet podnikania (výber): činnosť autorizovaného architekta podľa § 4 zákona č. 138/1992 Zb. o autorizovaných architektoch a autorizovaných sta…; vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb - pozemné stavby a…; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Mgr. art. Radoslav Pavlovič od 27. 2. 2013
    konateľspoločník
  • Ing. Monika Pavlovičová od 27. 2. 2013
    konateľspoločník
  • Ing. arch. Jana Melišová od 27. 2. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PAVJAN architektúra i dizajn s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 6,2 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 49,9 tis. €.

49,9 tis. €
Tržby
6,2 tis. €
Strata
49,9 tis. €
Celkové výnosy
12,5 tis. €
Aktíva
9,0 tis. €
Vlastné imanie
28 %
Celková zadlženosť
−10,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,6 tis., 2022 2,5 tis., 2023 326, 2024 8,7 tis., 2025 −6,2 tis.20212,6 tis.20222,5 tis.202332620248,7 tis.2025−6,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 19,7 tis., 2022 37,4 tis., 2023 35,3 tis., 2024 47,1 tis., 2025 49,9 tis.202119,7 tis.202237,4 tis.202335,3 tis.202447,1 tis.202549,9 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 19,7 tis., 2022 37,4 tis., 2023 35,3 tis., 2024 47,1 tis., 2025 49,9 tis.202119,7 tis.202237,4 tis.202335,3 tis.202447,1 tis.202549,9 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 377, 2022 539, 2023 170, 2024 1,5 tis., 2025 34020213772022539202317020241,5 tis.2025340
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 49,9 tis. € -6,2 tis. €
2024 47,1 tis. € 8,7 tis. €
2023 35,3 tis. € 326 €
2022 37,4 tis. € 2,5 tis. €
2021 19,7 tis. € 2,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky2,5 tis. €
  • Finančné účty10,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,0 tis. €
  • Fondy zo zisku600 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov8,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-6,2 tis. €
  • Rezervy197 €
  • Krátkodobé záväzky3,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PAVJAN architektúra i dizajn s. r. o. v konkurze?

PAVJAN architektúra i dizajn s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PAVJAN architektúra i dizajn s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PAVJAN architektúra i dizajn s. r. o. tržby 49,9 tis. €.

Je firma PAVJAN architektúra i dizajn s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PAVJAN architektúra i dizajn s. r. o. vykázala stratu 6,2 tis. €.

Kde firma PAVJAN architektúra i dizajn s. r. o. sídli?

PAVJAN architektúra i dizajn s. r. o. má sídlo na adrese Justičná 7, Bratislava, 811 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026