FARMAPARK Lubina s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47024178
DIČ: 2023703198
IČ DPH: SK2023703198
Hrnčiarové 821, Lubina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hrnčiarové 821, Lubina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Športové, zábavné a rekreačné činnosti 93.29
Dátum vzniku: 15. 2. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 9. 2016
Spisová značka: Sro/27702/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení; Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Anton Ježík od 15. 2. 2013
    konateľspoločník
  • Katarína Ježíková od 15. 2. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FARMAPARK Lubina s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 80 % na 151,5 tis. € a tržby jej klesli o 13 % na 659,9 tis. €.

659,9 tis. €
Tržby
151,5 tis. €
Zisk
838,0 tis. €
Celkové výnosy
435,0 tis. €
Aktíva
279,0 tis. €
Vlastné imanie
36 %
Celková zadlženosť
77,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 17,9 tis., 2022 31,2 tis., 2023 33,7 tis., 2024 84,1 tis., 2025 151,5 tis.202117,9 tis.202231,2 tis.202333,7 tis.202484,1 tis.2025151,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 281,5 tis., 2022 347,3 tis., 2023 495,6 tis., 2024 754,8 tis., 2025 659,9 tis.2021281,5 tis.2022347,3 tis.2023495,6 tis.2024754,8 tis.2025659,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 659,9 tis. € 151,5 tis. €
2024 754,8 tis. € 84,1 tis. €
2023 495,6 tis. € 33,7 tis. €
2022 347,3 tis. € 31,2 tis. €
2021 281,5 tis. € 17,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok233,1 tis. €
  • Zásoby126,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky9,3 tis. €
  • Finančné účty65,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku118,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov4,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie151,5 tis. €
  • Rezervy12,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky42,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky63,8 tis. €
  • Bankové úvery37,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FARMAPARK Lubina s. r. o. v konkurze?

FARMAPARK Lubina s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FARMAPARK Lubina s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FARMAPARK Lubina s. r. o. tržby 659,9 tis. €.

Je firma FARMAPARK Lubina s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FARMAPARK Lubina s. r. o. dosiahla zisk 151,5 tis. €.

Je FARMAPARK Lubina s. r. o. platiteľom DPH?

FARMAPARK Lubina s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FARMAPARK Lubina s. r. o. sídli?

FARMAPARK Lubina s. r. o. má sídlo na adrese Hrnčiarové 821, Lubina, 916 12.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026