SHOTGUN PRODUCTION, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47017830
DIČ: 2023695916
IČ DPH: SK2023695916
Továrenská 7938/14, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Továrenská 7938/14, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Tvorivé, umelecké a zábavné činnosti 90.02
Dátum vzniku: 9. 2. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 11. 9. 2013
Spisová značka: Sro/87228/B
Predmet podnikania (výber): Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Reklamné a marketingové služby; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Vratko Rohoň od 9. 2. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SHOTGUN PRODUCTION, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 24 % na 24,5 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 196,2 tis. €.

196,2 tis. €
Tržby
24,5 tis. €
Zisk
155,0 tis. €
Aktíva
91,6 tis. €
Vlastné imanie
41 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −35,6 tis., 2022 −5,4 tis., 2023 35,2 tis., 2024 32,3 tis., 2025 24,5 tis.2021−35,6 tis.2022−5,4 tis.202335,2 tis.202432,3 tis.202524,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 82,9 tis., 2022 152,5 tis., 2023 139,8 tis., 2024 183,5 tis., 2025 196,2 tis.202182,9 tis.2022152,5 tis.2023139,8 tis.2024183,5 tis.2025196,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 196,2 tis. € 24,5 tis. €
2024 183,5 tis. € 32,3 tis. €
2023 139,8 tis. € 35,2 tis. €
2022 152,5 tis. € -5,4 tis. €
2021 82,9 tis. € -35,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie91,6 tis. €
  • Záväzky63,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SHOTGUN PRODUCTION, s. r. o. v konkurze?

SHOTGUN PRODUCTION, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SHOTGUN PRODUCTION, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SHOTGUN PRODUCTION, s. r. o. tržby 196,2 tis. €.

Je firma SHOTGUN PRODUCTION, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SHOTGUN PRODUCTION, s. r. o. dosiahla zisk 24,5 tis. €.

Je SHOTGUN PRODUCTION, s. r. o. platiteľom DPH?

SHOTGUN PRODUCTION, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SHOTGUN PRODUCTION, s. r. o. sídli?

SHOTGUN PRODUCTION, s. r. o. má sídlo na adrese Továrenská 7938/14, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026