ŠPORT A SIETE Turanec, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46995412
DIČ: 2023681000
Pri Celulózke 1584/42, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pri Celulózke 1584/42, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 24. 1. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/58273/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Reklamné a marketingové služby; Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Turanec od 24. 1. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ŠPORT A SIETE Turanec, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 54 % na 759 € a tržby jej klesli o 21 % na 7,2 tis. €.

7,2 tis. €
Tržby
759 €
Zisk
16,0 tis. €
Aktíva
15,7 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,5 tis., 2022 236, 2023 2,1 tis., 2024 1,6 tis., 2025 75920212,5 tis.202223620232,1 tis.20241,6 tis.2025759
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 14,6 tis., 2022 8,2 tis., 2023 12,6 tis., 2024 9,0 tis., 2025 7,2 tis.202114,6 tis.20228,2 tis.202312,6 tis.20249,0 tis.20257,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 7,2 tis. € 759 €
2024 9,0 tis. € 1,6 tis. €
2023 12,6 tis. € 2,1 tis. €
2022 8,2 tis. € 236 €
2021 14,6 tis. € 2,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie15,7 tis. €
  • Záväzky340 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ŠPORT A SIETE Turanec, s.r.o. v konkurze?

ŠPORT A SIETE Turanec, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ŠPORT A SIETE Turanec, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ŠPORT A SIETE Turanec, s.r.o. tržby 7,2 tis. €.

Je firma ŠPORT A SIETE Turanec, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ŠPORT A SIETE Turanec, s.r.o. dosiahla zisk 759 €.

Kde firma ŠPORT A SIETE Turanec, s.r.o. sídli?

ŠPORT A SIETE Turanec, s.r.o. má sídlo na adrese Pri Celulózke 1584/42, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026