VASCSURG.MEDICAL s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46991433
DIČ: 2023690856
Trenčianska 53/B, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Trenčianska 53/B, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 6. 2. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/87144/B
Predmet podnikania (výber): prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia v ambulancii a jednodňovej chirurgii - kategória lekár v špecializačnom odbo…; výkon odborného zástupcu v povolaní lekár v špecializačných odboroch chirurgia, cievna chirurgia; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Peter Lofaj od 18. 12. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VASCSURG.MEDICAL s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 53 % na 21,7 tis. € a tržby jej klesli o 22 % na 160,3 tis. €.

160,3 tis. €
Tržby
21,7 tis. €
Zisk
89,0 tis. €
Aktíva
50,0 tis. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 38,9 tis., 2022 53,8 tis., 2023 64,2 tis., 2024 46,1 tis., 2025 21,7 tis.202138,9 tis.202253,8 tis.202364,2 tis.202446,1 tis.202521,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 135,7 tis., 2022 166,5 tis., 2023 197,6 tis., 2024 205,6 tis., 2025 160,3 tis.2021135,7 tis.2022166,5 tis.2023197,6 tis.2024205,6 tis.2025160,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 160,3 tis. € 21,7 tis. €
2024 205,6 tis. € 46,1 tis. €
2023 197,6 tis. € 64,2 tis. €
2022 166,5 tis. € 53,8 tis. €
2021 135,7 tis. € 38,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie50,0 tis. €
  • Záväzky38,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VASCSURG.MEDICAL s. r. o. v konkurze?

VASCSURG.MEDICAL s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VASCSURG.MEDICAL s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VASCSURG.MEDICAL s. r. o. tržby 160,3 tis. €.

Je firma VASCSURG.MEDICAL s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VASCSURG.MEDICAL s. r. o. dosiahla zisk 21,7 tis. €.

Kde firma VASCSURG.MEDICAL s. r. o. sídli?

VASCSURG.MEDICAL s. r. o. má sídlo na adrese Trenčianska 53/B, Bratislava, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026